Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem hiszi el a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszi el a párom, hogy egy fiuval csak barátok vagyunk és o sem akar tobbet tolem és én sem? 18/L

Figyelt kérdés

2015. febr. 17. 10:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert (most figyelj) : FÉLTÉKENY! És látja abban a fiúban hogy lenne esély hogy otthagyd miatta.
2015. febr. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

mert nem hisz a fiú-lány barátságban, magából indul ki és szerinte nem lehet fiú-lány között barátság


vagy nagyon féltékeny és nem bízik meg benned

2015. febr. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert fél, hogy a pasi idővel el akar majd venni téged tőle... Köztudott, hogy tartósan nem nagyon létezik fiú és lány között barátság. Titkon az egyik fél mindig többet remél/akar...
2015. febr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Mert tisztában van vele, hogy férfi-nő barátság nem létezik :-P
2015. febr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
a 3-as hsz ... leirtál mindent amit én akartam. teljesen igazad van...hosszú távon nem működik, előbb vagy utóbb valamelyik többet akar majd..ha nem is kapcsolatot de legalább szexet.
2015. febr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy fiú-lány barátságban az esetek 99%-ában idővel valamelyik fél többet akar. Lehet, hogy ez sosem derül ki, de a levegőben ott lehet.
2015. febr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! Es megteheti azt, hogy konkretan megmondja, hogy ne is talalkozzak vele, sot meg ne is beszeljek vele?
2015. febr. 17. 11:06
 8/13 anonim ***** válasza:
Mivel azt mond amit akar, miért ne tehetné meg ... Te meg azt csinálsz amit akarsz :-P ... Általában az e kettő között húzódó kompromisszum a tartós kapcsolatok titka ;-)
2015. febr. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is ezt tenném a helyében.


Szerencsére a mostani barátnőmnek csak egy-két nyomi, lúzer fiú barátja van, akik szerelmesek belé már évek óta. Én a második randinkon lefeküdtem vele.


Zavarna ha a barátnőmnek normális, menő, férfias barátai lennének.

2015. febr. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha már az egyik fél megtilt a másiknak valamit, akkor ott már a kapcsolatban gondok vannak. Ha nincs bizalom egymás felé, akkor mit ér az egész?


Megtiltja neked hogy barátkozz a fiú barátoddal, és te hagyod, akkor ez számára azt fogja jelenteni, hogy később is megtilthat dolgokat... Ha megbízna benned, azt sem tiltaná, hogy fiú barátaid legyenek. Elvégre tudná, hogy neked ő van, és nem kezdesz ki a fiú haverjaiddal.


Ezt te tudod hogy mit engedsz meg neki, és mit nem, de én személy szerint egy olyan kapcsolatra szavazok, ahol a bizalom meg van egymás felé. Különben az egész semmit sem ér.

2015. febr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!