Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A baratomnak a telefonjan egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratomnak a telefonjan egy csaj képe van kirakva . Meg akartam kérdezni erre azt mondta hogy nem tudja . Mit tegyek? De nem az esete.

Figyelt kérdés

2015. febr. 17. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne hari, de mi lenne, ha normálisan kérdeznél?

Tehát meg akartad kérdezni, de nem tetted és arra mégis válaszolt. Aha..

Énekesnő, modell vagy szomszéd lány vagy ki a csaj?

2015. febr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki lehet az .Csak véletlenül meglattam mikor előttem telefonozott .Furcsa hogy nem rejtegette előlem.
2015. febr. 17. 12:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg nem tudja, mert csak úgy találta, de hogy nem az esete, azt kötve hiszem.
2015. febr. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem az esete, azért szereti állandóan nézegetni... aha.
2015. febr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert egy pikáns szép nő jól mutat háttérképnek :) amúgy aki látta már a telómat az nagyon jól tudja, hogy nekem is van egy meglehetősen alul öltözött hölgy háttérnek :)


Felesleges foglalkozni ezzel. Esztétikailag jó ránézni a férfi szemnek. Ennyi a történet és csak ennyi.

2015. febr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez kb. olyan mintha a kedvenc férfi színészedre lenne féltékeny a srác :D
2015. febr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, hogy a Párom telefonjában milyen képek vannak, mert soha nem nyúlok hozzá, még akkor sem, ha pl zuhanyzik vagy alszik, és pont akkor hívják, de ha ilyen helyzetben lennék, és esetleg zavarna, hogy egy nő van beállítva háttérképnek, akkor én is feltennék egy szexi félmeztelen pasit a sajátomra háttérképnek.


Nálam valószínűleg ez a kép lenne, az:


[link]

2015. febr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem az esete,de napjában mikor 100x ránéz a telefonja őt látja.


Te is tegyél ki egy pasiról képet a telódra,és ha megkérdi,mond h te se tudod ki :D

2015. febr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!