Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudtam a barátomnak. Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam a barátomnak. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pontosabban inkább elhallhattam előle valamit. Nem voltam sok fiúval előtte, de nem vallottam be neki pontosan hogy mennyivel. Most már furdal a lelkiismeret. Szerintetek elmondjam Neki?
2014. jan. 20. 20:01
 1/5 BlackSword ***** válasza:
Szerintem az már a multad... De ha őt nem zavarja, akkor igen, ha meg zavarná, akkor ne...
2014. jan. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtad neki, hogy nem voltál fiúval. Lehet nem is érdekli, hogy mennyivel voltál eddig. Az a múlt. Inkább az a lenyeg, hogy csak vele leszel és nem csalod meg.
2014. jan. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy kérdezte, szóval biztos érdekli
2014. jan. 20. 20:38
 4/5 anonim válasza:
Ne mondd el neki! Ha kiderül, hogy esetleg több fiúval voltál, mint ő lánnyal, akkor még rosszul is elsülhet a dolog. Egyik barátnőm pasija ezen berágott mikor megtudta (ez szerintem túlzás azért, meg nem biztos, hogy itt is ez lesz, de tény, hogy volt ilyen) És különben is, nem számít! Nem ezen fog eldőlni, hogy meddig tart és milyen lesz a kapcsolatotok! Hagyjad!
2014. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki. Szakítani ezért csak nem fog és inkább tőled tudja meg minthogy akárhogy kiderüljön máshogy +a alelki ismereted sem fog furdalni
2014. jan. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!