Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk/Pasik/Férfiak Ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Pasik/Férfiak Ti hogyan viszonyultok egy extrémebb kinézetű lányhoz, ha párkapcsolatról van szó?

Figyelt kérdés
Nem szexre gondolok, hanem barátnő értelemben hogyan álltok az extrémebb kinézetű lányokhoz. (fültágító, piercingek, tetoválások, esetleg színes haj)

2015. febr. 18. 23:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
Nekem ezek felejtősek...
2015. febr. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%
mindent csak mértékkel.
2015. febr. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
86%

Sehogy, nem jönnék össze ilyen lánnyal.

De nem azt jelenti hogy ellenzem, csak nekem nem jön be.

2015. febr. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
23%
Kettesnek jár a zöld pacsi.
2015. febr. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Nincs velük bajom persze csak mértékkel és ízléssel, kivéve a színes haj azt nem tudom megérteni, miért kell tönkre tenni a hajat vele.
2015. febr. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen az összhatás. Láttam én már kevés tetkóval, kevés ilyen bizbasszal felvértezett lányt, aki nagyon igénytelenül nézett ki; de olyant is, aki sok tetkóval volt tele, mellette piercingek is jócskán voltak és alig hittem a szememnek, annyira szép volt és bejövős.


Minden az összhatáson múlik szerintem.

2015. febr. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
57%
Adott helyzettől függ. Színes haj off és nem azért mert színes, hanem mert nem szeretem a hajfestést.
2015. febr. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélkezem,csak nekem nem jön be.-Ennyi.
2015. febr. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
94%
nekem bejönnek,az egészen extrém,teljesen társadalmon kívüli nők,akik sza*-rnak mindenre,lélekben és külsőben is ezt tükrözik,volt is ilyen barátnőm.
2015. febr. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 opened paradise ***** válasza:
Nagyon zsáner volt régen és kicsit sem zavarna,sőt.
2015. febr. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!