Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gáz, ha belemegyek egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha belemegyek egy kapcsolatba, anélkül hogy szerelmes lennék?

Figyelt kérdés

2015. febr. 19. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha csak azért teszed, hogy legyen valakid, akkor igen, gáz.
2015. febr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 RRR ***** válasza:
inkább unfair
2015. febr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem hazudod, hogy szerelmes vagy, akkor a másik majd eldönti elég-e.
2015. febr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a másik fél szerelmes beléd akkor nagy szemétség, ha te csak azért mész bele, hogy legyen valakid.
2015. febr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Senkit sem érdekel. Dugd meg a nőt, és dobd a francba.
2015. febr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
HÁt én a házba szoktam bemenni nem egy kapcsolatba
2015. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól függ. A szerelem kialakulhat később is, de nincs rá biztosíték, hogy ki fog...

A lényeg, hogy legyél mindig őszinte. Ne mondd neki, hogy szereted, ha nem igaz.

2015. febr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én minden kapcsolatomba úgy mentem eddig bele... Aztán vagy kialakult, vagy nem. Általában nem. De ha arra várnék, hogy szerelmes legyek, mielőtt kimondjuk, hogy akkor mi egy pár vagyunk, akkor minimum fél évig randizgathatnánk, annak meg semmi értelme. Nyilván ezek alapján szexelni is jóval hamarabb szoktam, mint hogy érzelmileg kötődnék az adott személyhez, nálam ez nem függ össze, anélkül is nagyon jó a szex számomra, már ha a partner jó. Ha nem, akkor legalább kiderült, és lelépek, mielőtt komolyabbra fordulna a sztori.
2015. febr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!