Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezt én rontotam volna el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt én rontotam volna el, vagy csak szimplán nem is érdekeltem?

Figyelt kérdés
Volt már barátnőm soha sem féltem meg csókolni vagy randira hívni egy lányt. Volt egy szakításom ahol 1 évig nem is kellet senki sem. Meg ismerkedtem egy nővel , nekem nagyon tetszet. De mikkor meg akartam csókolni , egyszerüen nem mertem szívem dobogot vagy ezerel. Teljesen le fagytam , de mikkor oda ért az ajkam az ajkához nem mertem meg csókolni. Idővel el határoztam magam hogy meg csókolóm , mikkor arra került a sór már el huzta a fejét. Én ronthatam el vagy csak szimplán nem is érdekeltem?

2015. febr. 21. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem érdekelted.
2015. febr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Több oka is lehet. Talán csak elkapkodtad, vagy meglátta a helyesírásodat.
2015. febr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerkedésünk előtt szakítottak a barátjával. Nem hinném hogy el kapkodtam 1.5 hónap után.
2015. febr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te hány néven regisztráltál erre az oldalra?
2015. febr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!