Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor még nem érdekeltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor még nem érdekeltem igazán, ugye?

Figyelt kérdés

Még nyári történet, rég volt már, de eszembe jutott most újra a dolog.

Voltam egy fesztiválon a barátaimmal, és a srác, akivel azelőtt már pár hete elég intenzíven találkozgattunk, ő is ott volt a saját baráti társaságával, de nem együtt mentünk.

Nem azt a telefonját vitte magával, amit egyébként használni szokott, hanem egy régit, és abban nem volt meg neki a számom. Első este találkoztunk, de csak mert véletlen összefutottunk, este vele is aludtam, aztán reggel ott hagytam, mert mentem vissza a barátaimhoz, de azért megbeszéltük, hogy majd aznap is találkozunk.

Ez nem lett így, mert ugye nem tudott így felhívni... szóval csak azutáni nap futottunk össze újra, akkor persze jött oda sajnálkozva meg hogy este órákon át ott ült, ahol a sátrakhoz lehet menni, hogy hátha lát majd, meg ilyenek...

Viszont ha annyira érdekeltem volna, akkor alapból beleírja még otthon a számomat a telefonjába, nem? Vagy legalábbis első este tuti elkéri, hiszen nem akart keresni gondolom első nap, mert akkor már ott feltűnt volna neki,k hogy nincs meg a számom..

Mit gondoltok? Tudom, hogy régen volt és apróságnak tűnik, de fontos.


2014. jan. 2. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem azért akarhatott valamit.
2014. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem érdekelted,de nyilván ő is szeretet volna a barátaival is lenni. Azóta történt valami? Vagy ennyi a sztori?
2014. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!