Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fektessek még munkát a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fektessek még munkát a volt kapcsolatba, és próbálkozzunk újra, vagy jobb ha a sebeimet nyalogatom? (szó szerint)

Figyelt kérdés

érettségi szünetemet tölöttem a volt páromnál. Hétfőn váltunk szét.vasárnap hajnalban rosszul lettem, kimentem a mosdóba és mire feláltam rosszul lettem. nemértem vissza az ágyamhoz, félúton összecsuklottam. jó 10 percig ájult voltam. mire felébrettem a párom volt melettem egy vödör vízzel, és kérdezte h kihívjuk-e a mentőt. belemntem. és mikor a nevét mondta, rá mégkérdezte h engem hívnak. ,,Milyen Judit vagy?" O.O holott Ildi lennék!!! 2... és félhónapja voltunk együt.. de.. eztán folyamatosan szidott szinte mindenért ok nélkül.. 400 km tettem meg hozzá, ...és ígykezelt.

előtte felhívta az ismerősöm, és zaklatta.

mikor a baráti köréhez mentünk és aludtunk ott, reggel az egyik társának első szava az volt a párom felé: ,,etesd meg a nőstényed." -.-'

és hétfőn mikor megkérdeztem hány kapcsolat van, és még neki ált feljebb..

(kever már Ivettel, Icuval.. stb.)

pazaroljak rá energiát, és pénzt telefonálással, vagy legyen jó neki az Ivetekkel?


nemtudom meg magyarázni, de ragaszkodom hozzá.. ha ő nem is teszi.

a rendes kommenteket előra is köszönöm


2010. máj. 19. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Mazoista vagy?A haverok hülyülését nem kell komolyan venni(mi ezzel viccelődünk egymás között)!A többi 1enként is megérte volna a szakítást!Keress mást aki foglalkozik veled!18/F
2010. máj. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem tiszta ez a sztori teljesen, de mindenesetre ha anevedet se tudja az éppen elegendő ok, több nem is kell.
2010. máj. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

azt akartam írni nem tiszta a sztori:)

utolsó

2010. máj. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én ahogy kivettem

van barátod, a volt párod szemét veled

és te a volt pároddal akarsz összejönni

aki láthatólag, nem akar semmit tőled

első szabály: ha megalázod magad neki, soha nem lesz rád kíváncsi

pl amikor keverte a nevedet azóta rég Béláznám...de mindig

légy már NŐ!

2010. máj. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hú érthetetlen:s
2010. máj. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!