Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik a jobb? csak ez a két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb? csak ez a két út van. Maradni, és várni, valami olyan helyzetben, amikor már a legtöbben továbbléptek volna. Vagy belekezdeni valami újba, aminek tudod, hogy semmi jövője nincs?

Figyelt kérdés
Nagyon úgy érzem, hogy az elsőben kell maradnom, mert a kitartásnak meglesz a "jutalma". Ám akármerre nézek, azt látom, hogy a helyemben már mindenki továbblépett volna. Valahol mélyen egyszerűen csak az első eredményeként látok pozitív jövőképet. Ugyanott elő előkerül, nálam is (egy barátom van ezen a véleményen, sajnos sikerült is elültetni bennem a dolgot), hogy érzés ide vagy oda lehet, hogy csak nem tudom elfogadni ami történt, félek továbblépni, félek az igazságtól, és csak hitegetem magam.

2015. febr. 22. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg leírnád, mi a helyzet pontosan?
2015. febr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az újat ne írd le, mielőtt akár csak megpróbáltad volna...!

A régi pedig... ha a másik fél és Te nem vagytok hajlandóak a javításra, akkor...

2015. febr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Négy éves kapcsolat vége tavaj szeptemberben. És kábé még most sem tudom hol vagyok. Lenne merre mozdulnom egy uj kapcsolat irányába, de ha az érdeklődését felém kimutató csaj „jobb” is lenne, mint Ő (amugy meg sem közelíti, sem értelemben, sem humorban, sem életfelfogásban, kinézetre meg pláne nem) akkor sem tudnám szeretni, beleunnék egy pillanat alatt, az meg ugye senkinek nem lenne jó. De akkor mégis merre tovább?


Ennek tükrében a kérdés, hogy minden érzésem ellenére erőszakoljam magam rá egy másik, számomra egyébként teljesen érdektelennek tűnő kapcsolatra a felejtés-megbékélés keserédes reményében, ugy hogy szinte biztos, hogy így olyat bántok meg akinek csak az a bűne, hogy szimpatikus vagyok neki. Vagy üljek az üres lakásban a képét nézve,és állandó munkában, mert ha 10 percig nem csinálok valamit jönnek a gondolatok, emlékek olyan ez mint egy kib***ott vulkán...


A volt kapcsolatunk sorsa nem rajtam múlik, bármit beáldoznék most is érte. Igazábol már azért is, hogy haljak a lány felől.

2015. febr. 22. 14:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor cselekedj ha o erdekel! Az uj ugysem fog bejonni a leirtak alapjan. Nem eroszakolhatod meg magad. Szereted a regit akkor ne felj felkeresni. Nyert ugyed lesz. Hinni es akarni ez a jelszo!
2017. jan. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!