Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van egy apróbb nézeteltérés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy apróbb nézeteltérésetek a párotokkal, akkor azt mindig megbeszélitek, átrágjátok magatokat rajta vagy pedig csak továbbléptek (már ha tényleg nem olyan fontos dologról van szó)?

Figyelt kérdés
Pl. Tegnap úgy búcsúztunk el a párommal, hogy eléggé morcos voltam rá azért mert az este elment inni a barátaival megint, de hozzáteszem hogy ő sem volt a toppon. Nem tettem szóvá neki és nem is akarom( tudom hogy szüksége van arra hogy találkozzon a barátaival) ,csak mégis láthatta rajtam és rossz volt így elköszönni. Mára már úgymond túltettem magam ezen a morcosságon, nem szeretnék ilyen piti dolgokon fennakadni, viszont akkor csak lendüljünk túl a dolgon? Nálatok hogy van ez? Hogy kezelitek a nézeteltéréseket?
2015. febr. 22. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha olyan időben megy el, mikor veled lehetne, akkor jogos.

De ha saját időből, szerintem nincs ok a haragra.

Amúgy az a legjobb, ha megbeszélitek, mert ha nem, ott marad a feszültség.

2015. febr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha apróság, például hangulat az oka a nézeteltérésnek, tegyük fel nem olyan hangnemben szólunk egymáshoz a rosszkedvünk miatt, ahogy kéne, akkor ezen nincs mit megbeszélni, egyszerűen bocsánatot kérünk a viselkedésünk miatt. Sokszor öt percen belül rádöbbenünk, hogy de hülyék voltunk.

Ha ilyen eset állna fent, hogy épp rosszkedvűen köszöntünk el egymástól, azzal nem foglalkoznék. Legközelebb kedvesebben fogadjuk a másikat azt kész. Általában semmit nem jelent az ilyesmi, ha komoly oka van a morgolódásnak, arról tudnának a felek.

2015. febr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Próbálja úgy beosztani az idejét, hogy azért nekem is jó legyen és neki is, ezért nagyon becsülöm és nem érzem azt hogy elhanyagolna, csak a női butaságommal valahogy mégis a szívemre vettem, hogy inkább elment bulizni, pedig nem kellett volna:) Nem is nagyon szoktunk veszekedni, inkább csak nézeteltéréseink vannak, amiket viszonylag normálisan szoktunk kezelni. Csak azt hiszem tegnap mindketten feszültek is voltunk.


Amúgy én csak egy személyes példát írtam, el lehet tőle vonatkoztatni, sőt érdekelne hogy ez másnál hogy megy:)

2015. febr. 22. 09:50
 4/4 A kérdező kommentje:
2-es, igen-igen, megfogtad a lényeget, amit én így korán reggel nem tudtam. A hangulat okozta zsörtölődésekre gondoltam:)
2015. febr. 22. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!