Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik jobb? Ha kifizetem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik jobb? Ha kifizetem a barátomnak a programokat, amikre nincs pénze vagy nem megyünk sehova?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt. Én nagyon szeretek sok helyre elmenni, koncertekre, kiállításokra, moziba stb. Ő mindig azt mondja, nincs pénze, maradjunk otthon vagy sétáljunk. Sokszor megveszem a jegyét valamire titokban és azt mondom, ajándékba kaptam 2-t, de van,a mikor rájön és nem akar jönni. Nem tudom, mit tegyek. Most mondtam neki, menjünk majd Balaton Soundra, de ő azt mondta, szó se lehet róla, nincs pénze. Én kifizetném az ő bérletét is, de arról hallani se akar. Most akkor mi lenne a helyes, üljünk mindig otthon?

21/L


2015. febr. 11. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Keress ingyenes szórakozási lehetőségeket vagy segíts neki melót találni...
2015. febr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akar egyáltalán menni valahová?
2015. febr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
nekem is kellemetlen lenne, hogy mindig a másik fizessen. neki nincs munkája?
2015. febr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Miért nincs pénze semmire sem?

Szerintem biztosan kellemetlen neki, hogy mindig te fizetsz. Ráadásul hiába megy el pl. Soundra, ha ott semmit sem tud magának megvenni, kaját, piát.

De téged is értelek, hogy ezért nem akarsz otthon ülni.

2015. febr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nincs munkája, de nem is akar nagyon. Én nem szeretnék otthon ülni és szeretek beülni moziba, meg elmenni kiállításokra, amik nyilván nem ingyenesek, szinte már semmi nem az. Főleg hogy most tél van, hideg, nem leeht mindig kint lenni a szabadban.
2015. febr. 11. 15:22
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Hát meg tudom érteni a barátodat. Az rossz, amikor nem tudod viszonozni a másiknak a kedvességét.

Esetleg nincs olyan opció, hogy pl ő meg főzz otthon valami finom vacsit és együtt filmnézés közbe megeszitek?

Vagy legközelebb elmentek kirándulni?


Tudod az nagyon rossz érzés amikor neked nincs annyi pénzed sem, hogy kávéra meghívd a másikat. De ha leleményesek vagytok, akkor a meghívásodat ő ezekkel az apróságokkal tudja viszonozni. Így lehet ő sem érzi magát kellemetlenül.


N

2015. febr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Az a jobb, ha szépen keresel magadnak mást. Ez csak a kezdet, később majd uralkodni akar rajtad, féltékenykedni fog, és azt akarja, hogy folyamatosan otthon ülj vele. Eljön majd az idő, amikor csak zabálni akar, vécézni, meg esetleg dugni egy rövid menetet, vagy még azt sem. Egy önző alak lesz belőle. Aki nem akar dolgozni, az élősködni fog.
2015. febr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Itt nekem a nem is akar nagyon-on van a hangsúly. Ha nem akar nem is lesz. Miért nem akar? Miért jó neki, ha nem akar, ha nem tudja ellátni magát, ugyanakkor szégyenkezik előtted??? Ez nekem gyerekesnek tűnik.. de lehet, félreértettem valamit.
2015. febr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én sokszor benne vagyok abban, hogy főzök és megesszük stb. Sokszor vagyunk itthon. De vannak olyan programok, amiket nem szeretnék kihagyni, mert pl. én fotózom és szeretek ilyen jellegű programokra is elmenni. Ha valamelyik barátomat hívom el helyette, akkor megsértődik. Nekem ez tényleg nem gond, sosem hánytorgatnám fel neki, ő érzi kínosnak, de nem tudok mit tenni, én nem akarok mindenről lemaradni, amiről a többi fiatal nem.
2015. febr. 11. 15:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Az már gond, hogy nem akar munkát.
2015. febr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!