Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehéz normális párkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz normális párkapcsolatot kezdeni?

Figyelt kérdés

Előre szeretném kihangsúlyozni, hogy nem ismerkedés céljából írok most ide.


25 évesen ott tartok, hogy tanácstalan vagyok a párkapcsolatok terén. Eddig egyik sem jött össze. És nem általánosítani akarok, de nagyjából mindig a Férfiakkal volt a baj.


25 éves vagyok, van egy jó állásom, házam, autóm. Konkrét elképzeléseim vannak, hogy mit szeretnék elérni az életben és ezekért teszek is. Úgy gondolom, hogy két lábbal a földön járok, tisztában vagyok a hibáimmal és igyekszem őket kordában tartani. :) Azt is tudom, hogy az életben semmi sincs ingyen, mindenért meg kell dolgozni- köztük a boldogságért is.

Szóval nagyjából így állok az élethez és a párkapcsolatokhoz. De eddig sikerült mindig pofára esnem.

A pasik akiket megismertem.... vagy nem dolgozott és elvárta (volna), hogy eltartsam vagy megrögzött csajozó volt és minden úton módon megcsalt, vagy nem akart komoly kapcsolatot és ezt 5 hónap után nyögte be, hogy neki csak arra kellettem, hogy "kiegészítse" a kis életét valamivel és még sorolhatnám.

Nem vagyok bulizós, ritkán járok el, így ezekkel a férfiakkal sem ilyen jellegű helyen ismerkedtem meg.


Ezek mellett természetesen imádom a szexet és nem tartom magam "visszafogottnak", kevés dolog van amire nemet mondok. Úgy gondolom az elmúlt kapcsolataimban is inkább az emberi értékekkel / együttéléssel volt a baj, és nem a szexel.


Tényleg ilyen nehéz normális párt találni a mai világban? A barátnőimen is azt veszem észre, hogy elmennek bulizni, hazavisznek (jobb esetben haza) egy pasit, másnap mikor beszélünk róla jó ha a nevét tudják :) Viszont erre nekem nincs szükségem.

Ilyen lett a világ?


2014. júl. 10. 07:41
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
sajnos manapság ez a "divat"...meg sok nő egy este akár több pasival is elmegy...szerencsére nem mindenki követi ezt az életmódot! csak reménykedhetsz hogy legközelebb megtalálod a megfelelő pasit :) talán jobban meg kellene ismerned őket mielőtt összejössz velük, és várnod kellene a szexel is kicsit, hogy ne csak azért legyenek veled együtt! nem nehéz normális párkapcsolatot kezdeni csak megfelelő párt kell találnod hozzá :)
2014. júl. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még keresgélj
2014. júl. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ilyen lett a világ, sajnos, de szerencsére mindig van kivétel, a férfiak között is, és a nők között is. Én 1 évvel vagyok fiatalabb nálad, mégis hasonlóan jártam a férfiakkal, volt köztük határozatlan, csajozós, aki egyben szerencsejátékos is volt, volt olyan aki egyszerűen csak megfutamodott miután szerelmes lett, de a végén a szenvedéseim meghozták a gyümölcsöt. Lett egy olyan párom, akiben keresve sem találnék hibát, együtt is élünk már hosszabb ideje, és úgy érzem megérte a sok idiótába belebotlani, lett tapasztalatom, és koromból elvonatkoztatva érettebben tudtam hozzáállni a választásaimhoz. Megtanultam hogy ne csak a szívem vezessen, ésszel is lássak. Ami annyit tett, hogy bár megnéztem hogyan is néz ki a másik, az értékeit kerestem, nem csak a külsejét. Kellett hogy tudjak vele beszélgetni, megvitatni dolgokat, szükségem volt egy úgymond "minden az egyben pasira", akivel úgy beszélgethettem mint egy barát, de egyben a párom. Aki elviselte a nyűgjeim, bajaim, támasz volt, de megtartotta mégis a férfi mivoltát. Tapasztaltam hogy piszkosul nehéz találni egy ilyet, de nem lehetetlen. Szóval ne add fel, jön majd a jó is, ami tökéletes lesz! :)
2014. júl. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ahogy a mellékelt példa is mutatja igen tényleg ilyen lett a világ. Nem rég pont erről beszélgettem haverommal. Ő azt tanácsolta hogy 30 fölötti nőkkel kezdjek.

Nekem is hasonló tapasztalatim voltak csajokkal 1 kivétellel de ő rászokott a könnyű drogokra utána hamar tönkrement a kapcsolat. Fiúkkal is vannak bajok erre én is felfigyeltem. Mostanában olyan töketlenek hogy szinte hihetetlen :D Ha egy kicsit nagyobb felelősség nyomja a vállukat vagy komolyabb probléma kerül eléjük rögtön rinyálnak vagy összeomlanak mint a windows, és nem csak a 10en évesek hanem a hozzám hasonló korúaknál is sok ilyen van. Én már nem keresek mert beleuntam és amúgy is sok időt, és energiát vett el amit hasznosabb dolgokra is tudok fordítani. Nekem az a nagy szerencsém hogy barátnő nélkül sem érzem hogy magányos lennék úgy hogy nem hajt a kényszer és így egész jól elvagyok :P

25\F

2014. júl. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Manapság az elromlott dolgokat nem próbálják javítgatni, hanem kivágják a kukába és vesznek egy másikat.


Na én nekem ezért lett elegem az ismerkedésből, inkább élek egyedül!

2014. júl. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én eléggé társas lény vagyok, így nehezen megy az egyedül lét :)
2014. júl. 10. 13:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Ti nők sokkal empatikusabbak vagytok úgy hogy nem csoda :D

De némi szerencsével biztos találsz valakit magad mellé :)

2014. júl. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!