Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megéri egy párkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri egy párkapcsolatot újra kezdeni? Vagyinkább mind 2-en lépjünk tovább?

Figyelt kérdés

2013. nov. 17. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt mondták a régiek, hogy felmelegítve csak a káposzta jó. Lehet van benne valami...
2013. nov. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát te aztán megint sok infóval láttál el minket...Jó, akkor: NEEEEM, nem éri meg!
2013. nov. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mitől romlott el anno a kapcsolatotok? Megváltoztatok mindketten ennyire? Gondolom korábban nem véletlenül lett szakítás a vége.
2013. nov. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Továbblépés. Az első kapcsolatom végét sokáig nem tudtam feldolgozni, de utólag már azt mondom, jobb hogy vége lett (pedig akkor de újrakezdtem volna...).

Nem véletlenül lett már vége egyszer. Ne kínozzátok egymást.

2013. nov. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát ... mert elég csökönyösek vagyunk mind a ketten ... ő nem tud megváltozni ... nem is akar... felnőni ...
2013. nov. 17. 18:32
 6/9 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? nálunk is hasonló volt a gond de én hajlandó lettem volna változnia miatta ő viszont nem volt semmire én meg így nem mentem bele. de újrakezdeném ha ő is partner lenne a dolgokba
2013. nov. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én 21 leszek egy hónap mulva ő most lesz 20 éves ...
2013. nov. 17. 19:45
 8/9 A kérdező kommentje:
21L 20F
2013. nov. 17. 19:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi már egyszer szakítottunk a barátommal, de aztán újból összejöttünk. a Legelején még elég gyerekesek voltunk, de másodjára már kibeszéltük a dolgokat, korábbi vitahelyzeteket és így sokkal jobb lett a kapcsolatunk.
2013. nov. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!