Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Előfordult már veletek hogy a...

Előfordult már veletek hogy a párátok, férjetek, feleségetek családjából valaki előtettek meztelenkedett vagy nem volt szégyenlős?

Figyelt kérdés
Párotok rokona?anyós,após előtettek meztelenkedett vagy sógor,sógornő?véletlen vagy direkt?Hogy reagáltátok le?

2014. jún. 29. 15:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
de rossz kérdés...
2014. jún. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nem, még sosem fordult elő.

És az én családomból sem meztelenkedett még senki a férjem előtt.

2014. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
29%
Nem szokásunk egymás előtt meztelenkedni, kulturált emberek vagyunk.
2014. jún. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Volt apósom kellőképp bunkó volt ehhez, persze. Mázlimra már elváltam.
2014. jún. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én a saját rokonaim előtt sem meztelenkedtem soha, meg ők sem előttem, nemhogy mások rokonai...
2014. jún. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
31%
Furcsa de az en teljesen normalis csaladom nagy nyitott, laza csalad es nalunk nem tabu egymas elott meztelenul maszkalni, ha pl a mosokonyhatol elmegyünk a furdoig. A batyam 3 eve van egyutt a barátnőjével, nemsokara lanykeres, es alig 1 ev utan mar vele is volt olyan a kapcsolatunk, hogy mar elotte os 'maszkalhattunk' ruha nelkul, es mar ot sem zavarja ha pl hajat szaritok mikozben a fürdik a fürdőszobában. Mondanom sem kell az elejen ot elegge zavarta a dolog es nagyon furcsallotta, nem ertette, de mara mar teljesen elfogadta, annak ellenére, hogy az o családjában ez nem igy mukodik. Es nyugodjatok meg, mi is teljesen normalis emberek vagyunk, nem a földről eszünk es az udvarra végezzük a dolgunkat, egyszeruen csak mi ilyen szabadelvuek vagyunk, en ebbe nőttem bele, nekem ez teljesen normalis. Persze ez nem azt jelenti hogy barmikor elmennek egy nudista strandra (sooot, soha), de megszokott környezetben es olyan emberek kozott akiket jol ismerek nem vagyok tul szegyellos. Ennyi :) 17/l
2014. jún. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
10%
*nagyon nyitott
2014. jún. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Azonos nemű előtt nem zavartatom magam, de ellenkező nemű előtt nem szokásom/unk. Így pl a női félként anyós előtt simán átöltözök ha úgy adódik, após előtt soha.
2014. jún. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
43%

Nem. A saját szüleim előtt sem meztelenkedek.

Anyóséknál sem szokás ez.

2014. jún. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
44%

Még régen a gimiben volt egy bnőm és az anyja nem zavartatta magát ha átmentem. Tanga és atléta kombót tolt. A lánya néha rászólt hogy öltözzön fel ha ott vagyok, de azt mondta láttam én már ilyet. Engem egyáltalán nem zavart a dolog, sőt élveztem. :)

A nagyinak is láttam a muffját, de az véletlen volt.

2014. jún. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!