Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, volt már veletek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, volt már veletek, hogy 1,5-2 év múltán már nem éreztétek a párotok iránt azt az igazi szerelemet?

Figyelt kérdés

Tehát, hogy már nem volt olyan nagy a tűz, együtt voltatok még, de már nem az igazi.


Mit tettetek? Elkezdtetek kifele kacsingatni, vagy inkább maradtatok a kapcsolatban és próbáltátok helyrehozni?


2015. febr. 20. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
En egy hatalmas vita utan (amit o szitott) ereztem igy. Nagyon rossz volt, de vele maradtam, hatha... errol o tudott es emiatt egy fantasztikus meglepetest csinalt nekem valentin napra (nem anyagias dologrol van szo) es ujra ugy kezdtem el erezni, mint a vita elott :)
2015. febr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem értem miért hiszik azt, hogy olyan heves marad a kapcsolat érzelmileg, mint az első időkben. Az ember nem így működik, ezt el kell fogadni. A szerelem nem csak a heves érzelmekből áll, hanem abból a ragaszkodásból, szeretetből, ami a tűz alábbhagyásával is képes két embert együtt tartani.


Ha ez nincs meg nálad, akkor nem is voltál szerelmes a párodba sose.

2015. febr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Keress egy fiatal pasit szeretőnek!

Ha van kivel kiélni az érzelmi és szexuális vágyakat,az rendbe teheti a kapcsolatodat.

2015. febr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Anno nálunk ez úgy volt, hogy az akkori barátom kezdett el kifelé kacsintgatni, aztán én is, addigra eléggé eltávolodtunk, meg is csalt, aztán szakítottam.

De ez már nagyon régen volt.


A mostani Párommal 3 éve vagyunk együtt, de nem érzek ilyet, amit írsz, Vele teljesen más, sokkal jobb, mindenben és minden téren.

2015. febr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!