Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számotokra milyen a tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra milyen a tökéletes kapcsolat hosszú évek után is? Mit jelent számotokra az igazi férfi akivel letudnátok élni az életeteket, akiért évek múlva is rajongotok?

Figyelt kérdés
akik régóta együtt vannak vagy házasok írnátok hogy nektek milyen a kapcsolatotok a párotokkal, hogy néztek rá stb....

2015. febr. 5. 07:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Az egyik legfontosabb dolognak azt tartom, hogy ne változzon meg nagyon se kívül, se belül az évek, évtizedek folyamán. Oké, az öregedés ott van kívül, amit nem lehet elkerülni, de azon túl nagyon sokat tehet az ember.


Szerintem a szerelem/szeretet hosszú távon sokszor azért is múlik el, mert az ember túlságosan megváltozik és már nem az, akibe annak idején a másik beleszeretett. Példák:


1. Valaki régen nagyon figyelt a testére, alakjára, kinézetére. Újabban elhagyja magát és nem törődik a testével. Ez okozhatja erősen a másik vonzalmának csökkenését, aki azért is szerette, mert adott magára és igényes volt a testére.

2. Valakinek régen nagyon fontos volt a szex, de most már valamiért alig érdekli és rossz is lett az ágyban. Ez okozhatja a másik vonzalmának csökkenését, aki azért is szerette, mert jó volt az ágyban és szerette a szexet.

3. Valaki régen beszédes/nagylelkű/magabiztos/stb. volt, de most valamiért teljesen megváltozott és szótlan/zsugori/önbizalomhiányos/stb. lett tartósan. Ez okozhatja a másik vonzalmának csökkenését, aki valamilyen ilyen különleges belső tulajdonsága miatt is szerette.


Minél inkább ugyanaz az ember marad valaki, akibe annak idején beleszerettem, annál esélyesebben marad meg a szeretet hosszú távon is.

2015. febr. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nos napokon belül 37 leszek, páromat 12 éve ismerem, idén 10. éve vagyunk házasok. Hogy nézek rá? Ő a másik felem! Azt szoktam mondani a jobbik felem :)

Odavagyok érte, és személy szerint nem tudom elképelni nélküle az életemet. És ez úgy tűnik kölcsönös. Rajongásig szeret engem.


Az idő vasfoga minket is érintett kár lenne letagadni. Az a helyzet, hogy változtunk. Mindketten, és elég sokat. De inkább kiforrottabbak lettünk, összenőttünk. Szerintem az ember alap tulajdonságai nem változnak, csak felette a személyiség rétegei tudnak némileg módosulni.

Aki gondolkodó volt az most méginkább az lesz, aki erőszakos idővel méginkább az lesz, aki érzelmes az mélyebben éli meg a dolgokat stb... Az, hogy milyen férfi vagyok azt a feleségem tudná elmondani, de néha kitör belőle egy szeretet hullám mindennek elmond engem ami szép és jó.

És a terv szerint ez így is marad életünk végéig :)))


Elhanyagoltság: Igen, beleestünk a csapdába mindketten. Felszedtünk sokat, ruhatárunk leamortizálódott a hétköznapi mókuskerék le tud darálni egy embert és kapcsolatot. Nagyon sokan esnek bele ebbe mi is. De ráeszméltünk, változtattunk a hozzáálláson, hogy a nő ismét nőnek, a férfi ismét férfinek lássa magát a tükörben. És a folyamatot melós dolog visszafordítani de meg lehet tenni. Én is leadtam a felszedett 20 kilómból már 16-ot :) Elkezdtünk törődni magunkkal.


Az idő és a mókuskerék brutálisan erős tényezők és alattomos, szinte észrevétlenül, mint a víz a sziklát képes szétdarálni embert és kapcsolatot, nem szabad hagyni. A viszonyunk sosem romlott meg, és szerintem nem is fog, de az biztos, hogy ehhez odafigyelés is kell.

Az idő és az emberek változása az amit fiatalon senki nem vesz figyelembe azt hiszi, hogy ha 20 évesen gondol valamit ugyanazt fogja gondolni 40 évesen is. Közel sem :)

2015. febr. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ebből tanultam most, :)
2015. febr. 5. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!