Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S Ilyen létezik? Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S Ilyen létezik? Tényleg szakítani akar?

Figyelt kérdés

Azért írok ide, mert teljesen tanácstalan vagyok. A barátommal 14 hónapja vagyunk együtt, a ma délutánt is együtt töltöttük és tökéletes volt. Jó a kapcsolatunk, nem veszekszünk semmi komolyabb dolgon, csak néha összekapunk 1-2 szó erejéig de az kb semmi.


Ezzel nem is lenne baj, csak ma szóba jött hogy picivel kevesebbet tudnánk délután együtt lenni, mert mindkettőnknek dolga van. A barátom is mondta, hogy persze jobb lenne ha többet tudnánk együtt lenni, de ez csak egy kis ideig lenne így. Ezt tényleg őszintén mondta, viszont miután elköszöntünk egymástól valahogy eszébe jutott hogy lehet(?) mégse gondolta annyira komolyan mint régen, és mintha kicsit más lenne a szerelme. Ezt el is fogadnám, de létezik olyan hogy az ember véleménye megváltozzon röpke félóra alatt? Mert ő biztoson állítja hogy amikor kimondta, úgyis gondolta hogy tényleg jó lenne többet találkozni, utána meg eszébe jutott hogy mégse annyira. A legrosszabb hogy ő se tudja mit akar.


Ilyen még soha nem volt, azt mondja lehet tényleg csak a hangulata ilyen és holnapra már el is felejti. Az érzés nem változik egyik percről a másikra, maximum az ember hangulata és ezt ő is így gondolja. Ugyanis nem tudja hogy most mi legyen, vagy egyáltalán mi történt vele. Azt mondja, hogy fontos vagyok neki, de ha ez az érzés sokáig nem múlik akkor szakítani fog. Ami érthető is, de most ő is azt mondja hogy nem akar elveszíteni és amúgy nem is akar szakítani, csak ha ez nem változik, muszáj lesz.

Bocsánat ha hosszú lett, nektek erről mi a véleményetek? Esetleg hasonló tapasztalatok?

17/L


2015. jan. 30. 21:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát párszor neki kellett futnom.. és még mindig nem értem.

Most mi a baja? Mi ha nem változik muszáj lesz szakítania?


Na hát szerintem arról van szó, de lehet tényleg mindent félreértettem, hogy:

-szeret, de szerinte régóta vagytok együtt, kicsit besokallt már a kapcsolattól

-ma találkoztatok, jó volt veled smaciznia, jöttek az érzések, de

-mikor búcsúztatok, mivel már kismacizta magát, leapadt a lelkesedés.


Mit tudom én. :D Talán van egy másik lány, aki felkeltette az érdeklődését és a vadászösztön bekapcsolt.

Hát hasonló tapasztalatom biztos nincs. Csak erre tudok gondolni, hogy kicsit lehet hosszú volt neki ez a 14 hónap. Persze szeret...mert miért ne szeretne? Csak lehet ici-picit unja a dolgokat. :-/

2015. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!