Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Reménytelen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Reménytelen? Kérlek, aki tud segítsen megérteni (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy évig voltunk együtt,nagyon szerettük egymást,habáűr volt több kapcsolata tudtam,hogy örül,hogy rámtalált és velem akarta leélni az életét,egyre több gondja lett( a kapcsolatunkhoz nem volt köze)és egyre kevésbe tudott olyan érzelmes lenni,mint előtte,tudom,hogy szeretett,de olyan volt,hogy mivel szeret meg szeretne nekem felelni,és mintha már nme maradt volna energiája és aztán feladta,nekem a szakítás nagyon fájt és hirtelen is jött,mindent megpróbáltam ,hogy újra együtt legyünk,de úgy tett mintha én csak egy idegen letten volna számára és mintha sosem lettem volna neki a párja ,csak vmi futókaland.Elhiszem,hogy neki sem lehetett jó,hiszen tényleg sokat kerestem és töröltem is facebookról,de tudta,hogy nehezen tudom elfeljteni.Egy ideje viszont nem hallott rólam semmit nem is keresem,mégis ha véletlen összefutunk ,mintha egy idegen lennék számára,nem köszön vagy elfordul vagy úgy tesz mintha én lennék az ellensége,azt azonban hozzá kell tenni,hogy ő is megtett mindent miközben én kerestem( ráhajtott a barátnőimre,mintha akarna tőlük vmit,kibeszélt engem,elmondott mindennek,minden az én hibám volt és mindent én csináltam rosszul a kapcsolatunk alatt és az ismerőseimnek jót nme mondott rólam) soha nem gondoltam,hogy ő ilyeneket képes csinálni,kapcsolatunk alatt inkább otthonülős volt most meg minden buliba elmegy...

2015. febr. 25. 12:03
 1/1 anonim ***** válasza:

"... ( ráhajtott a barátnőimre,mintha

akarna tőlük vmit,kibeszélt

engem,elmondott

mindennek,minden az én hibám

volt és mindent én csináltam

rosszul a kapcsolatunk alatt és az

ismerőseimnek jót nme mondott

rólam)..."

A kérdés nem az hogy reménytelen e! Hanem miért vagy még vele? Miért nem dobtad?

2015. febr. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!