Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barát zóna, történnek csodák?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barát zóna, történnek csodák?

Figyelt kérdés
van egy lány, aki évek óta tetszik,szeretem is, és tudja jól, de ő nem szeretett volna velem járni, mert "idősebb pasit" szeretett volna, utána meg arra hivatkozott, hogy nem fér bele nála egy kapcsolat, mert tanulnia kell a suli miatt.. azóta lefogytam(kb 20 kilóval voltam nehezebb) és az ismerőseim azt mondták, hogy már el se tudnak képzelni kövéren, idősebb is lettem, szakállat növesztettem stb.. és majdnem 1 éve van egy barátnőm, akivel igazából csak azért jöttem össze, hogy elfelejtsem a lányt, akit szeretek, de nem sikerült.. azóta is találkozgatok azzal a lánnyal, és legutóbb mikor elköszöntünk utánam kapott, és megpuszilt, pedig sose puszilt még meg, és rengetegszer mondta, hogy milyen jó volt találkozni velem, azóta pedig megbeszéltünk egy másik találkozót.. szóval az érdekelne, hogy még mindig csak barátnak tart, vagy lehet, hogy idősebb pasiként, vékonyan már mégis kellhetek-e neki

2015. febr. 25. 12:17
 1/6 A kérdező kommentje:
és mind a ketten 19 évesek vagyunk
2015. febr. 25. 12:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Szörnyű hogy ezért össze jöttél valakivel, nem sajnálod?
2015. febr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam barát zónában ki törni viszont nem annyira egyszerű. Nekem sikerült meg szereznem , igaz barátság-extrákkal lett belőle de utána nagyon szerelmes lett belém. Változnod kell de erre a megoldást neked kell , meg találnod. A lényeg hogy tököt kell hogy nővel , hogy végre férfiként tudjon rád fel nézni.
2015. febr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de... sajnálom azt, akivel összejöttem... de ő nagyon szerette volna, és azt hittem menni fog vele
2015. febr. 25. 12:25
 5/6 anonim ***** válasza:
3. Vagyok annyit segítek neked , hogy tedd féltékenyé. Lehet hogy hülyén hangzik és szemét dolognak. De figyeld meg a reakcióit , ha féltékeny biztos hogy szeret. Csak nem meri be vallani magának. Dicsekedj el vele , hogy te milyen jól érzed magad egyedül , nélküle. Majd hagyd ott ha szeret , érezni fogja a hiányodat. Így kerek perec meg mondod , neki hogy csakis akkor találkozol vele ha hajlandó veled járni. Van egy másik meg oldás , el hívod randira kicsit közeledsz felé. Szép óvatosan közeledj felé , tudasd vele a szexualitásodat. Ha ő benne van tapizhatod is meg is csókolhatód. Gondolj bele ha legalább szexig el juttok , az is már haladás. Hiszen a jó szex sok mindenre , képes akár szerelmes is lehet beléd. De ehhez sok idő , türelem és kitartás kell. Sok sikert , örülök hogy segíthetem.
2015. febr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted a barátnőd, akkor ne hülyítsd tovább. legyél őszínte vele és szakíts vele. a másik csaj, lehet h akar tőled valamit, de ez még édes kevés. mindenesetre ne a barátnőd háta mögött találkozgassatok.
2015. febr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!