Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Erre van egyértelmű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Erre van egyértelmű válasz?

Figyelt kérdés

Nem akarok oldalakat írni, a kérdés egyszerű:


Ki az, aki nálatok barát zónába kerül, és ki az, akiért párkapcsolatilag is odavagytok? Mi dönt?


(A kérdés oka: Eddig csak barát zónába sikerült bejutni minden nőnél! Szeretnék végre valakinél több lenni!)


Normális válaszokat lehetőleg korral! ;)


26/F



2014. jún. 9. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
izgalmas vagy unalmas.
2014. jún. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem erre nincs egyértelmű válasz...legyen benne valami plusz, ahhoz, hogy párkapcsolat lehessen belőle, de ez a "plusz" mindenkinél más, valami fogjon meg benne

aki unalmas, az még barát zónába sem kerülhet...legalábbis nálam

20/L

2014. jún. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

pontosan ahogy első írja!


Ha van valami az adott férfiban ami megfog, az lehet külső vagy belső dolog... akkor már mint férfi játszik.


Persze van olyan, hogy csak később fedezem fel, hogy a srác igazából nagyon érdekes ember, és akkor a barátzónából kerül ki

2014. jún. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Van kémia, vagy nincs kémia...beindít vagy sem..

Aki nálam barát, az nem leet sosem unalmas,...de hiányzik a vonzalom

2014. jún. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

tetszünk egymásnak, vagy nem tetszünk egymásnak....


ha tetszünk egymásnak, viszont pl dohányzik, akkor nem kérem hogy értem tegye le, pusztán nem kezdek vele kapcsolatot.


Ha tudom hogy az összes addigi barátnőjét megcsalta, nem kérem hogy csak értem legyen hűséges, pusztán nem jövök vele össze...


Én elég válogatós vagyok, és ha már elkezdődött a kapcsolat és ott derül ki valami bibi, akkor is szakítottam...szóval az hogy sikerül valakivel összejönni, nem jelenti azt, hogy 1 hónap múlva is ott lesz....mivel évekig nem lehet csak ismerkedni....kinek van arra türelme?

2014. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kémia
2014. jún. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.. Minden provokáció, és feltételezések nélkül írom azt amít:


Észrevettem, hgy a meleg férfiakat azonnal baratzónába sorolják a nők, szimplán megérzés alapján.. Tehát az a férfi akinek sok barát baranője van, férfi kb nincs is az általaban meleg, vagy látens meleg.. Persze kivételek vannak..

Ez csak felvetés, hisz nem ismerlek...

Ha nem inged ne vedd magadra ;)

2014. jún. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Legyen benne valami izdógalmas valami érdekes talán egy KICSIT titokzatos. Meg persze akárki akármit mond egy kicst azért mindenkinek számít a külső még ha nem is ez a mérvadó.
2014. júl. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet ez fájni fog, de ha nem vonzódsz a másikhoz szexuálisan ,akkor lehet akármilyen jófej, nem akarsz majd tőle semmit. Pl.: a legjobb barátodtól sem akarsz semmit, akármilyen jól megértitek is egymást
2015. febr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!