Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mondják itt azt férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják itt azt férfiak, hogy a nőkkel szemben ők a személyiségbe is képesek beleszeretni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 25. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
mert ez az igazság
2015. febr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ajhhhhh te jóég ez már fárasztó...
2015. febr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akik ilyet írnak, azoknak még nem volt szerencséjük egy olyan csodában, mint a szerelem. Vagy még szüzek és egyéjszakásokkal próbálkoznak pfff
2015. febr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy szép lány személyiségébe. De ha a szép lánynak nagyon nem tetszik a személyisége, felejtős.

Nyilván nem egy ragyás pofájú, lófogú, gülüszemű, görbe lábú gusztustalan bányarémre gondolnak, még akkor sem, ha esetleg belső értékekben kiemelkedően gazdag. :)

2015. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert ha valakinek nagyon tetszik a személyisége, azt szebbnek látja az ember. Velem is történt már olyan, hogy neten beszélgettem egy csajjal és sok ideig nem küldtünk képet egymásnak. Nagyon megkedveltem és amikor kaptam tőle egy képet, akkor szépnek láttam. Aztán összevesztünk, abbahagytuk a beszélgetést és amikor egy hónap múlva megnéztem a képét nem értettem, hogy hogy láthattam őt szépnek.
2015. febr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen ezt értem. de úgy csinálnak mintha a lányoknak meg mindegy a személyiség, csak a pénz meg stb számít.
2015. febr. 25. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!