Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Baj van velem? Nincs bizalmam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van velem? Nincs bizalmam a férfiak felé.

Figyelt kérdés

Nem tudok bízni a pasikban. Talán ez első szerelmi csalódás miatt van, amikor vége lett a naivitásomnak.Anyuék is küszködnek...

De nem hiszem el a vőlegényemnek sem, h teljes szívéből szeret, később is együtt leszünk (10 év múlva)

Nem -e csal meg. Nem mutatom ezt, csak néha visszakérdezem tőle, hogy TÉNYLEG szeretsz?

pedig sok önbizalmam van tudom, hogy szerethető vagyok. Bármi adódhat, ami szétválaszt és szeretnék felkészülni, de akkor nem élvezem a jelent.

Elmondtam neki ezt az egészet, rosszul esett neki, de azt mondta nem aggódik ezen, be fogja bizonyítani, hogy minden rendben lesz.

Én magamban maximálisan biztos vagyok.

Most fogunk összeházasodni. 23L /24F



2015. febr. 26. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne is biz,mert ha egyszer átvágnak,utána is megteszik
2015. febr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ő sosem vágott át.
2015. febr. 26. 11:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Márpedig át fog. Azért, mert félsz. Ha a rosszra készülsz akkor a rossz lesz. Egyszerűen azért, mert azt veszed észre. Elmúlik a nagy szerelem és jönnek a hibák elő és elkezded felnagyítani aztán megcsinálod belőle magadnak a bajt.


Rosszul írod, nincs önbizalmad. Egyszer hiszed, egyszer nem. Egyszer van önbizalmad, egyszer nincs. Bizonyos helyzetekben van. Szerintem úgy általában szerethetőnek tartod magad, társaságban, egyéb helyzetekben, de párkapcsolaton belül, férfi-nő viszonyban már vannak kétségeid.

2015. febr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a nőkben nem bízom, pont emiatt.


Szóval ez visszafelé is működik.

2015. febr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért mert nincs önbizalmad és a csalódás , akkor mély sebet okozott benned. Nálad ez már tudat alatti , de majd jön egy srác. Akiben teljes mértékben meg tudsz , majd újra bízni.
2015. febr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5. a tudatalattit nem fogja felülírni egy srác sem. Sajna nem így működik. Pedig jó lenne.
2015. febr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Össze fogunk házasodni, ez már biztos.

Nem árulok neki zsákbamacskát. Mondtam neki és tudja, h mik a kétségeim. Nagyon jó ember, nem is találhattam volna jobbat. Önzetlen, tisztel és nincsenek káros szenvedélyei.

Nagyon nehéz, de felfogom h semmi baj nem lehet. A természete is olyan, Ő még most is naiv.

Szabályosan utálja a "rossz férjeket"! Olyanokkal nem is bírna beszélgetni.


De néha vitázunk és egyből bedepressziózok....

Kombinálok, kiforgatom a szavait...

Vagy hallok valakit, hogy válik, elmesélem neki.

Már tudja, hogy kibuktam.

Túlságosan emocionális vagyok? Ráadásul olyan helyen is dolgozom, (családsegítő) , hogy folyton ilyen eseteket látok.

A munkatársaim is sorra elválnak.

2015. febr. 26. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!