Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Viccből azt mondta rohadjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viccből azt mondta rohadjak meg, jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés
Ma találkoztam a párommal. Velem sose beszél csúnyán, ha igen egyből bocsánatot ker. Ma sétáltunk, es mondta, hogy kokuszos a tusfurdoje, mire azt mondtam hogy szoktam érezni mikor fürdik.(szoktunk ilyeneket viccből oda szólni a másiknak, sosincs belőle sértődés). A válasza az volt, viccesen, hogy rohadj meg. Én lány létemre ezt soknak tartom, megis mondtam, de úgy láttam semennyire nins bűntudata. Nekem ez a rohadj meg kissé erős kifejezés. Szerintem akt szeretünk annak viccből se mondunk ilyet. Azóta nagyon rosszul érzem magam. Túl reagálom? Most épp piros betűs napjaim vannak ezért nem tudom eldönteni hogy túl reagálom vagy jogosan esik rosszul.:( ma mar nem tudom vele megbeszélni csak holnap.
2015. febr. 17. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogsz még ennél cifrábbakat is hallani életedben,ez kismiska lesz ahhoz képest.
2015. febr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Túl reagálod. Mi napi rendszerességgel küldjük el egymást a francba, de tudjuk, hogy egyikünk se gondolja komolyan. :)
2015. febr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Túlreagálod. Nincs humorérzéked?
2015. febr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 opened paradise ***** válasza:
Szerintem ez hangsúly függő.
2015. febr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha soha nem beszéltek egymással így,akkor jogosan esik rosszul.

De itt a kulturáltan beszelok gyülekezete úgyis azt fogja mind mondani,hogy te reagálod túl.

2015. febr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem 5 év után mondta hogy " kussolsz,Zsolti fizeti a könyv felét",akkor mondtam neki,hogy hogy mi az hogy kussolsz??? nem csináltam jelenetet,de estére jött odabújt,és mondta ne haragudjak,véletlen kicsúszott a száján.Mellesleg soha nem beszélünk csúnyán a másikkal,tiszteljük annyira a másikat.
2015. febr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyéni preferencia kérdése, mindenkinek más a tűréshatára.

Mi a párommal rendszeresen csipkelődünk, oltogatjuk egymást, és meglehetősen gyakori a "rohadj meg" kifejezés.

Bár attól is függ, milyen a hangsúly, mi viccelődés közben nyilván ezt nevetve mondjuk, és nem izzó gyűlölettel, vagy lekicsinylő megvetéssel :D

2015. febr. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!