Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom Valentin napi megszóla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom Valentin napi megszólalása jogosan esett rosszul?

Figyelt kérdés

A párom(ő a fiú) közölte velem, még Valentin nap előtt, hogy elvisz engem moziba ez alkalomból(a SpongyaBobra), de nem az említett napon, hanem rákövetkező hétvégén, mivel akkor már nem lesz akkora tömeg és felhajtás, a Valentin napot pedig töltsem nála. Át is mentem, és én meg sütöttem neki sütit. Mikor oda adtam, közölte velem, hogy muszáj-e nekünk ezt megünnepelni, hiszen ő nem csak aznap szeret, hanem az év minden napján. Mondtam, oké(ha ő ezt akarja miért ne:) ).

Hétfőn találkoztunk, és megkérdeztem, hogy akkor megyünk-e hétvégén moziba, mire közölte, hogy hát azt beszéltük nem ünnepeljük meg a Valentin napot. Látta, hogy nekem ez rosszul esik(szerintem Valentin nap ide vagy oda moziba ellehet menni ettől függetlenül), mire mondta, hogy jó, akkor menjünk, de mit nézzünk? Mondtam hogy hát Ő mondta a SpongyaBobot, mire közölte, hogy ő csak viccelt, de ha akarom nézhetjük azt.

Aztán közölte, hogy ez a hétvége nem jó. Mondom akkor következő hétvége? Erre ő, hogy majd megbeszéljük.

Nekem azzal nincs bajom, hogy nem ünnepeljük meg a Valentin napot külön, de ez amit most csinált, ez rosszul esett. Akármelyik barátnőm véleményét kértem ki, mind velem értett egyet, viszont nem tudom hogy ez csak női gondolkodás-e. Elsősorban srácok, ti ezt férfi szemmel bunkóságnak találjátok? Mert nekem nagyon rosszul esik.:(


2015. febr. 18. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:
megünnepeltem volna a valentin napot is 19/F
2015. febr. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Figyelj már,olyan szinten szerelmet vallott a srác,hogy az én barátnőm a két kezét összetenné,ha olyat mondanék neki,hogy nem csak valentin napon,hanem az év minden napján szeretem...lehet nem a kedvence a mozi,kitudja,hogy miért mondta le.Szerintem kár ezen rágódni,az a lényeg,hogy szeretitek egymást.

19/f

2015. febr. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%

Hááát én csak azt tudom erre mondani, amit minden ilyen jellegű kérdéshez odaírok, csak mindig más szókinccsel... :-)


Mi a szent kula az ami vonza a nőket a megbízhatatlan szaralakokhoz???? :-)


Izgalmasak? :-)


Akkor miért itt panaszkodtok, ti választottátok, nektek kellett ez, hááát viseljétek nagy mosollyal! :-)

2015. febr. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
v megakarta uszni a mozit mert csöves v drogra kell a pénz
2015. febr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Linó03 ***** válasza:
100%
Nekem egyszer a volt barátom mondta, hogy elmegyünk majd nyáron strandra. Eztán később visszakérdeztem, mire azt felelte, de hogy, ő utál strandra járni, csak viccelt... Úgy tűnik, vannak ilyen férfiak.
2015. febr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Te még mindig itt tartasz?? Már bocsi, de enyhén szólva is gyerekes vagy! :D

Nem volt jogos a részedről, csak kerestél egy hisztire alkalmas okot.

2015. febr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

ebbe csak az a poén, hogy mikor 3 éve voltunk együtt barátnőmmel és már elég sokadik alkalommal mentünk moziba akkor is elvittem és nem mondtam le/rakattam át összevissza:D

főleg nem, ha előre megvan tervezve...

#1

2015. febr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%

Nos. Vannak komoly, mély kapcsolatok amik hosszú éveken, évtizedeken képesek átívelni. Meg vannak az ilyenek...


Valentin napra SpongyaBob mozi, Istenem. És még vagy annyira kis ártatlan, hogy örülj is neki. Én a helyedben pihentetném ezt a párkapcsolati témát, míg egy normális, tényleges érzelmekkel rendelkező srácba nem botlok. Bár én is srác vagyok, szóval ilyet nem fogok tenni. :D

2015. febr. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó, szerintem a valentin napra spongyabob mozi is milliószor igényesebb szórakozás, mint a szürke ötven árnyalata, amire mindenki szánta a valentinnapját :D
2015. febr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 matita válasza:
Én lány vagyok, de szerintem jogos az, hogy megbántva érzed magad, és nem azért, mert nem akar valentinozni, hanem azért mert össze-vissza pakolgatja a randitokat. Próbálj meg valami más programot akár, ne a mozit, de akkoris bunkóság volt tőle.
2015. febr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!