Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Goodlike1104 kérdése:

Van egy lany akit nagyon szeretek, mi legyen?

Figyelt kérdés
van egy lany,aki nagyon tetszik,es szeretem,mar fel eve beszelunk,versenyeken talalkozunk,meg kerdeztem ma h lesz-e a baratnom,azt mondta h adjak neki ket napot.ma azt irta h szeret.de nem akar velem jarni,mert van egy masik pasi aki tetszik neki.meg hogy nem akarja h szakitunk nem leszunk baratok,es nem akar tolem semmit,megharagudtam ra,es toroltem az ismeroseim kozul is h ne gondoljak ra amikor csak latom nagyon szeretem. most mi legyen??

2015. jan. 18. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs valakinek eladó bojlere? Lehel típusú.
2015. jan. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja bocs azt olvastam hogy eladsz :(
2015. jan. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Név: -8 pont.

Bojler van, kösz nem kell.


Hát szerintem felejtsd el, bár nem igazán értem az egészet. Azt mondta hogy szeret, de aztán mégse és mégis van egy másik fiú akit jobban szeret? Hát akkor felejtős... :(

2015. jan. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2! De gázkonvektor van eladó. Calor II típus, megkímélt állapot.
2015. jan. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!