Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Költözzünk vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Költözzünk vagy sem?

Figyelt kérdés

Egy 500nm-es házban élek a barátnőmmel és a szüleimmel. A barátnőm minden áron el akar költözni, de én úgy érzem, hogy nem igazán tudnánk ketten fent tartani egy albérletet (Én 130-at Ő 80-at keresünk).

Mondtam neki, hogy alakítsuk ki a felső szintet kettőnknek, de az sem jó (persze amikor ide költözött tökéletes volt), mert hogy nem pesten lakunk(így most 35 percnyire vonattal). Egy kertes házból nem akarok egy 50nm-es pesti albérletbe költözni, illetve így tudunk félretenni, ami nem jön rosszul, mert neki tandíjat is kell fizetni és az nem olcsó. Részemről meg jogsi, kocsi ilyenek, egy jó laptop (a munkámhoz). Későbbiekben akár hajlanék arra, hogy külön menjünk, de most szerintem ilyen feltételek mellett nem lenne túl jó döntés.

Leszögezném, hogy a szüleim nem szólnak bele az életünkbe és keveset is vannak itthon.

Szerintetek racionális döntés lenne itt maradni ? Vagy ti hogyan cselekednétek ebben a helyzetben?



2015. febr. 28. 07:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs pénz nem mennék, ha lenne mennék.

Ő még tanul? Akkor először fejezze be, keressen munkát, gyűjtsetek aztán a költözés.

2015. febr. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Barmennyi elonyet is latod a kozos haznak a szulovel, hosszu tavon nem eri meg. Hiaba kulon lakresz mindig lesz valami ami nem tetszik az egyik felnek. Eddig ahany ismerosom meselte boldogan, hogy az egyik fel szuleivel elnek majd, kb masfel even belul elkoltoztek. Sajnos ez van. En is igy jartam. Szoval tapasztaltam. Inkabb koltozz!
2015. febr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Generációk együttélése sohasem szerencsés. Az öregjeink tudták ezt. Nem véletlen a házasságban szereplő "házas" szótő. Azt jelenti ugyanis, hogy aki megházasodik, "házas" lesz. Lesz saját háza (lehetőleg a falu másik végén), amit kalákában összedobnak a barátokkal, rokonokkal. Földből, meg az uradalmi erdőből kapott fából. Külön költözik a nejével, saját döntések mentén, saját felelősségvállalással élik az életüket.

Ma már más időket élünk, de a generációs probléma ugyanolyan marad, amíg ember az ember.

2015. márc. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!