Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyton hangoztatja, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton hangoztatja, hogy nem talál lakótársat. Arra gondol, hogy költözzünk össze?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy fantasztikus pasival pár hete. Ő már dolgozik, én még egyetemista vagyok, de van egy kis keresetem azért. Mondta, hogy már lakott albérletben, az előző barátnőjével (akivel évekig volt együtt), és hogy imádta hogy nem a szüleivel kellett élnie, hanem volt külön élete. Most megint a szüleivel lakik már egy ideje, de nem szeret ott lakni, és folyton mondogatja nekem, hogy elköltözik albérletbe, csak lakótársat kell találnia. És folyton ezt hangoztatja nekem, hogy nem talál lakótársat. Most arra vár, hogy mondjam, hogy összeköltöznék vele? Csak lehet azért nem kérdez rá, mert úgy gondolja még korai lenne nekem? Meg tudja, h az előző barátommal évekig voltunk együtt és nem költöztünk össze. Azt is mondta, h bár még csak 1 hónapja ismerjük egymást közelebbről (régebben is látásból,meg a sok közös ismerős miatt,de nem beszélgettünk úgy igazán eddig), már most úgy érzi, h én ismerem őt a legjobban és én állok hozzá a legközelebb. Szóval...azért mondogathatja ezt nekem, mert össze akar költözni?

22/L


2014. máj. 4. 13:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld meg. Ha összeakarsz vele költözni.
2014. máj. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!