Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én egyedül fogok megrohadni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egyedül fogok megrohadni, ha nekem csak a sportos csajok jönnek be?

Figyelt kérdés
Egy átlagos csajnak túl izmos vagyok, de egy Fitness modellnek meg túl kevés. Mivel jobb akarok lenni, ezért még jó pár év mire olyan formát hozok ami elég egy fitness modellnek. Addig meg maradd az örök kárhozat?
2015. febr. 25. 09:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jó nagy baromság amit írtál, gondolom nem sok eszed van ezért fogsz egyedül megrohadni!
2015. febr. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is járok edzeni, de még sosem tapasztaltam ilyen mértékű kategorizálást soha.

Láttam pocakos csávót aki elvitte az edzőterem legszebb fittnesladyiét. Egyenesen az oltár elé.


És láttam kemény csávót is aki egy betévedt molett lánnyal haverkodott össze és végül járni is kezdtek (pedig neki be sem jöttek előtte a molettek).


Szóval az edzőterem egy külön közösség. Egy nagy család. (ahol eddigi én megfordultam). Lehetsz te ott kövér, molett, szálkás, kigyúrt... teljesen el vagy fogadva és ha látják, hogy becsülettel csinálod, akkor el vagy fogadva pozitívan vagy megítélve.

2015. febr. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Itt néztem pár fitness modellt: [link]


Azért szerintem ezeknek a csajoknak is elég bőven olyan fazon, akin az átlaghoz képest +10 kiló izom van, nem pedig +20 vagy még több.

2015. febr. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
aha
2015. febr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tegyük hozzá azt is 173 cm vagyok. Tehát alapból csak a 170 alatti csajok jöhetnek szoba. Közöttük is van olyan akinek 180 körüli pali kell.
2015. febr. 25. 09:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Elkezdtèl gyúrni. Ha kitartó vagy egy kèt èven belül elèg sok izom megy rád. Nos az az idő mìg azt elèred az NEM az örökkèvalóság. A fittness modell kategória is elèg tág. Vannak kevèsbè izmos kategóriák ès a már fèrfiasan izmos kategóriák is. Neked mejik jön be? Ès vègül, nem testzsìrszázalèk ès testösszetètel alapján keresnek párt az emberek maguknak. Pèldául Juliska biztos szóba áll veled attól hogy neked nem 9%-os a testzsìrod mint neki. Ès èn is ismerek jó csajt aki egy "fogpiszkálóval" jár akinek az arca is csúnya, ès nem gazdag a csávó.
2015. febr. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kb ilyen a testalkatom. [link]
2015. febr. 25. 09:33
 8/12 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem, hogy komoly, hosszútávú kapcsolathoz miért ennyire csak a külsőségekre akarsz építeni? Nem mondom, alkalmi kapcsolatnál tényleg fontos(abb) a test, meg hogy bejöjjön első ránézésre a másik, de egy tartós kapcsolathoz azért nagyon sok más is kell, ott tényleg nem szabad csak a külsőt nézni.


Szerintem a kép alapján nem hogy nem vagy elég izmos, még talán kicsit túl sok is vagy, szerintem ennyi már bőven elég! :)

2015. febr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem én megyek a külsőségekre. A Csajok mondják ezt nekem.
2015. febr. 25. 10:37
 10/12 anonim ***** válasza:
A kérdés megfogalmazása zseniális xD
2015. febr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!