Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 és fél év után ő inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 és fél év után ő inkább egyedül akar lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a problémám hogy a barátnőm 2 és fél év után úgy döntött ő egyedül akar lenni. Én 28 vagyok, ő 25.

Azt mondta túl erős személyiség vagyok neki, dominálom őt, érvényesülni akar egyedül az életben és ehhez tér kell neki, és azt látja jónak ha mi már nem leszünk együtt.. Teljes harmóniában éltünk eddig, mindketten intelligens emberek vagyunk, mindig megbeszéltünk mindent. Minden működött köztünk. Én voltam, aki beosztja a pénz, főz, mert többet vagyok otthol, ő takarított stb. Minden nap együtt fürödtünk, együtt aludtunk szerettük egymást... Mi lehetett vele.? korai kapuzárási pánik?


2015. febr. 24. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Korlátoztad a szabadságát? Nem hagytad érvényesülni? Lehet úgy érzi nem találja önmagát, mert nagyon irányítod őt, és nem tud önmaga lenni.

Ha minden működött köztetek, akkor szerintem az a baja, hogy nem látja a saját életútját eléggé és ezt ki akarja építeni. Ha tényleg szeret téged, vissza fog menni hozzád szerintem.

2015. febr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 omba ***** válasza:

Az érdekes, hogy még most is így írod:

"Teljes harmóniában éltünk eddig," - noha nyilvánvalóan nem, csak te nem vetted észre, hogy neki valami nem OK.


25 évesen kapuzárási pánik? - NEM, ilyet az öregapám se hallott.

Azért vetődött fel benned, hogy ne kelljen azon gondolkodnod, hogy túl erőszakos, domináns vagy, és, hogy miként tudnál ezen javítani.

2015. aug. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!