Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki nagyon teccik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nagyon teccik nemrég jártunk de sajna elég hamar szakítottunk és nekem még mindig teccik. Mit tegyek, hogy felfigyeljen rám és esetleg összejöjjünk? 13/L

Figyelt kérdés
Egy fiúval (1 évvel idősebb nálam én nemsoká 13 leszek) nemrégen még eggyütt voltunk de szakítottunk. Kb. 2 hétre rá már volt egy másik barátnője. Nekem még mindig teccik és tanácsot szeretnék kérni, hogy mit tegyek hogy újra felfigyeljen rám megteccek neki és esetleg összejöjjünk.Vagy haggyam az egészet a fenébe?

2015. márc. 2. 21:53
 1/7 anonim válasza:
Mondjuk ne 2 C vel írd a tetszik-et. Lehet ettől jobban bejössz neki.
2015. márc. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Tanulj meg írni...
2015. márc. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Vica1998 ***** válasza:
100%
Tanulj meg helyesen írni és akkor talán újra "megteccel" neki. Xd
2015. márc. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs esélyed. A "helyesírásod" elzavarja azt a fiút.
2015. márc. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hagyd.
2015. márc. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Annak a lanynak elotted udvarolt?? Es milyennek gondolod a mostani kapcsolatat a tieddel?? Mert ha baratnoje van akkor....egy osztalyba jartok mind a harman??
2015. márc. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ki szakitott o vagy te??
2015. márc. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!