Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ebből még szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még szerelem?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk együtt a jelenlegi barátommal. Az eddig pasijaimnál az első látásra szerelem című dolog volt, de nála nem. Tetszik kívül-belül, jó vele lenni, ha nincs velem hiányzik, szeretem, de nem szerelemből. Nincsenek pillangók a gyomromban meg ilyesmik. Én úgy érzem, hogy ő szerelmes belém, legalábbis a tettei stb. ezt bizonyítják. Szakítani nem akarok vele, hiszen szeretem, és belegondolva fájna ha elveszíteném. Kialakulhat még vmi vagy mással is volt még így már?

2015. márc. 3. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezen igazából azelőtt kellene elgondolkodni, hogy belemész a kapcsolatba. :D Nem értem ezt a társfüggőséget, haverom is most csak azért van egy csajjal, hogy legyen valakije, de nem is szerelmes belé és nem is hiszem, hogy lesz idővel sem.
2015. márc. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem mondanám magam társfüggőnek. 2 éve nem volt senkim, de nem érzem azt hogy azért jöttem volna vele össze, hogy na végre legyen már vkim, hanem szimpatikus volt kívül-belül, gondoltam megpróbálhatjuk.
2015. márc. 3. 09:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem még kialakulhat! Pl nálam eddig mindig úgy volt, hogy azt mondtam magamban, hogy ááá nem vagyok szerelmes,nem vagyok szerelmes,és az voltam,csak tudatosan nem gondoltam erre.


Mikor szerelmes leszel,észre sem fogod venni.Csak azt, hogy 0-24ben ő jár majd a fejedben,vágysz az érintésére,a tekintetére stb...

2015. márc. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!