Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok nektek rosszul esne ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek rosszul esne ha a barátotok ilyeneket posztolgatna facebookon?

Figyelt kérdés

A barátom szokott ilyeneket feltölteni

[link]


6 hónapja vagyunk együtt és tesóm meg barátnőim amikor meglátták egyből mondták nekem h mi ez hogy ilyeneket oszt meg. Engem nem zavar meg ilyenből én nem csinálok balhét. Szeretem ő is szeret engem szerintetek is fura h nem zavar?

Ti mit szólnátok ehhez. Amúgy motor őrült :D



2015. márc. 3. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Kedvesen provokálgat, nincs ebben semmi. Nehogy már egy poszt alapján ítéld meg a párod.
2015. márc. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az én pasim meg focista, mégse rak fel ilyeneket. Engem zavarna.
2015. márc. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én leszarnám.
2015. márc. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha eleve motor-őrült, akkor mégis miért lenne gond? (meg különben is) Nem más csajokhoz írogat szívecskéket meg szexizi le őket, stb..

Engem semmi ilyesmi poszt nem zavarna, kit érdekel! Az utóbb említett "facebookos csajozások" viszont már igen.

2015. márc. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát ha nem sűrűn fordul elő akkor nem zavar.
2015. márc. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem komolyan nem zavarna (egy járműre nem leszek féltékeny, könyörgöm), de tuti viccelődnék vele egy kicsit, hogy akkor majd legközelebb a motorral menjen ágyba is.
2015. márc. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

És ki nem szarja le a facebookot.

Tényleg ennyi agyhalott éli ott az életét?

2015. márc. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy sima (egyesek szerint) vicces poszt amit valószínűleg pusztán azért töltött fel, mert poénosnak találta. Nem esne rosszul egyáltalán.
2015. márc. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Úgy igazán engem sem zavarna, de azért írnék hozzá valamit cinikusat, vicceset, beszólást:D
2015. márc. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 gennygumó ***** válasza:

Mégis hány évesek a barátnőid, 12?!

Eléggé gyerekes dolog egy ilyenen kiakadni, ami ráadásul szerintem még poénos is volt, szard le, hogy ők mit mondanak.

2015. márc. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!