Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha élőben minden tökéletes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha élőben minden tökéletes, akkor ne érdekeljen, hogy facebookon szinte nemis beszélünk?

Figyelt kérdés

Egyikünk sem az a nagy facebookozó, alig posztolunk néha valamit... de azért chaten sokat vagyunk fent, mikor épp nem egymással vagyunk. Sokat vagyunk együtt, és akkor jól megy minden, imádjuk egymást. :) Viszont facebookon nem szoktunk már beszélgetni, és ez nem volt mindig így. És mindkettőnknek az van kint családi állapotnak, hogy Egyedülálló, és szó sem esett róla, hogy meg kellene változtatni, pedig már 2 hónapja együtt vagyunk. Tudom, ezek kis dolgok csak, és a lényeg, hogy a való életben mi történik, mikor együtt vagyunk... Csak egy kis "megerősítést" várok, hogy tényleg lényegtelenek ezek a dolgok (hogy mi van facebookon).

20/L


2015. febr. 18. 19:35
 1/7 CptTomato ***** válasza:

A facebook se érdekeljen...

De ha igényled az ilyesfajta kommunikációt(is), akkor kérd meg rá.

Csak ne vigyétek túlzásba, mert az már "ráakaszkodás" és marha idegesítő

2015. febr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A facebook egy sima trükk amivel a háttérhatalom rabságba taszítja az embereket ! Töröljétek magatokat mindketten és inkább költözzetek össze !
2015. febr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lényegtelen, sőt, örülj neki. Én az exemmel (munkából adódó szabadidőnek köszönhetően) napi 10+ órát cseteltünk, és aztán még beszélgettünk este is. Igaz, hogy már előtte 2 éve ismertük egymást, de 1,5 év alatt teljesen kiégtünk, nem volt már miről beszélgetni a napi dolgokat leszámítva, teljesen erőltetett lett. Ha élőben jól kijöttök, jókat tudtok beszélgetni, ne stresszelj azon, hogy ritkán cseteltek csak, mert ha valami olyan van, úgyis felhívjátok a másikat.
2015. febr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 opened paradise ***** válasza:

Én se vagyok fent,de "Kittike" te miről dumálsz?? :D


Amúgy ja. Tojni rá.

2015. febr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a kapcsolatomat 1,5 év után tettem ki fészbukra, sosem volt egyikünknél sem probléma ez az előző kapcsolatomban.

És mi is alig-alig dumáltunk fészen, és ez nem is volt annyira probléma. Persze minden nap beszéltünk legalább pár szót, de volt, hogy napokig nem fészen.

Ha ez téged zavar, nyugodtan írj rá, ha együtt vagytok nem fogod zavarni, ha dolga van, max nem ír vissza.

A kapcsolatot meg 2 hónap után nem is biztos, hogy ki kell tenni, de ezt is meg lehet beszélni, egyik téma sem olyan ciki, hogy ne lehetne róla beszélni.

Ha élőben jól elvagytok, ne érdekeljen a fészbúk.

2015. febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én több, mint fél éve vagyok együtt a párommal, de soha nem beszélünk chaten. És nem is baj, sohasem bántam. Nem számít mi van facebookon...
2015. febr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran szoktatok találkozni? Azon kívül szoktatok beszélni? Ha pl 3 naponta találkoztok és közben egyáltalán nem beszéltek (se telefonon, se viberen, se faceen, sehol sem), az nem jó. Nekünk természetes, hogy átbeszéljük még az estéket vagy legalább egy 5 percet is beszéljünk egy nap, hogy mi van a másikkal.
2015. febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!