Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes egyáltalán szerelembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egyáltalán szerelembe esni, ha egyszer úgyis vége lesz?

Figyelt kérdés

Szexelni lehet enélkül is... Szerelembe esni pedig jó, viszont utána ha vége, nagyon mélyre zuhan az ember. Pár példa az ismerőseim köréből mikor véget ért a dolog: Az egyik rászokott a dohányzásra, a másik a drogra, sok lett az alkesz, egyet kisemmizett a felesége, páran kapcsolatban maradtak, de álságos, hazug kapcsolat ez. (Csalják egymást keményen).


A szerelem nem fentartható sokáig. Most jöhet a süket duma, hogy "átalakul" meg ilyenek... De azok is általában kötelességből maradnak együtt.


Elismerem, van pár ember akiknek összejön az úgynevezett "örök szerelem" - de nem ez a jellemző. Nagyon nem ez a jellemző.


Így nem tudom mennyire éri meg a dolog. Szerelembe esel, szó szerint "beleadsz mindent", a szíved-lelked... Csak azért, hogy utána vége legyen? És az ember szenvedjen? Rosszabb esetben, hogy megcsaljanak? Vagy kisemmizzenek? Vagy csak simán, egy kudarc legyen? Vagy, hogy egy pici dolog miatt menjen gallyra? (Mondjuk kiábrándul belőlem, mert ezt vagy azt nem csináltam meg az elvárható szinten).


Őrjítő, nemigaz?



2015. márc. 3. 22:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Valaki a te lelked is hazavágta ugye? Ugyan így vagyok , csak 1 kapcsolat hiányzik de nagyon nem akar összejönni...Azért érdemes kapcsolatban lenni meg szerelembe esni mert ezt a kis lóf.nyi életet amit a Földön töltesz érdemes minél boldogabban eltölteni. Ennyi :)
2015. márc. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom miért kao ennyi tàmadàst a kérdezô,nagyon is reàlis amit mond,kàr itt az àllszentség,ez ìgy ahogy ìrtad,màs az ahogy szeretnéd,màs a vége a történetnek.
2015. márc. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!