Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg neki 1 hét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki 1 hét után, hogy vége?

Figyelt kérdés

Szóval röviden a helyzet, hogy van egy lány akit egész szimpatikusnak találtam, így egy hete összejöttem vele. Viszont hiányzik a ragyogás a kapcsolatból. Ha vele vagyok akkor tök jól érzem magam, de mikor nem vagyok vele nem hiányzik. Úgy voltam igazából vele, hogy ez később hátha megváltozik. De most jött egy másik nő, akivel mintha lelki társak volnánk kábé. Teljesen véletlen jött az ismertségünk, ő jelölt be, ő kezdett el velem beszélgetni, de basszus. Pont mintha magam hallanám sokszor... Na mindegy, tehát ez a másik lány nagyon megfogott. És mivel a másikat már ismerem régóta, és nem igazán sikerül így se jobban elképzelni őt a páromként, csak arra jutottam, hogy inkább most szakítsunk, amíg nem éltük bele magunk jobban. Mert később csak jobban fájna. Ez mennyire szemétség?


Ja, és csak, hogy teljesen megöljem az egészet. A lány akivel összejöttem az osztálytársam, már az egész tudja hogy együtt vagyunk, plusz a legjobb barátnői szintén osztálytársaim. És jóba is vagyunk, és oda vannak, hogy együtt vagyunk. Ha szakítunk akkor még velük is szembe kell néznem.



2015. febr. 22. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
inkább legyél őszinte és azért "utáljanak" minthogy kiderüljön az igazság ha titkolózol.. az durvább lesz
2015. febr. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"ne haragudj, ez nem fog menni."


később nehezebb lesz. ha most haragudnának rád, később még jobban.

2015. febr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Mindenképpen mond el neki hogy vége mert ha nem akkor csak magad csapod be és a barátnődet,de ne üzenetben hanem személyesen szakíts!
2015. febr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia, én 5 nap után kaptam meg, és üzenetben. Arra készülj fel, hogy nem fog téged szívelni, mert azért ezt már egy héttel előbb is tudhattad volna. De tény, hogy inkább személyesen és ha megkérdezi miért, akkor őszintén válaszolj, ne csak a hülye szöveget lökd. Remélem az "ex" párod is így fog hozzád állni.

Sok sikert.

2015. febr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Engem is dobtak már egy hét után, nekem sem volt kellemes, és ezzel tisztában vagyok. De akkor muszáj lesz szakítanom vele.

Csak az a baj, hogy ő meg belém van zúgva év eleje óta kb

2015. febr. 22. 11:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, most olvasom, hogy még osztálytársak is vagytok. Jobb a békesség. Arra buzdítanálak, hogy minél előbb annál jobb. De tény, hogy a barátai is furán fognak rád nézni. De ez így egyenes. És ha ő ennyire szerelmes beléd te meg másba, akkor valóban értelmetlen az egész és még most, mint később. Bár elmondásod szerint neki így is nehéz lesz, mert szerelemes és még egy osztályba is jártok.


Hívd félre, és mondd meg neki őszintén. De ne az iskolába! De azt ne mondd neki, hogy mást szeretsz.

2015. febr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az szerintem egyértelmű dolog mondjuk, hogy szépen, privátban beszéljük meg, nyugodt körülmények közt. De így sem könnyű
2015. febr. 22. 12:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy hét után miért mélyítetted így el a kapcsolatot. Mondogassad a lánynak,hogy inkább barátnak tudnák elképzelni, mert egy hét után így érzed, így látod jónak. Remélem, még nem feküdtél le vele!
2015. febr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!