Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak az én véleményem ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az én véleményem ez? (Bôvebben lent)

Figyelt kérdés
Ha X személy "elvàrja" Y személytôl h szerese úgy, hogy még X sincs kibékülve magàval ergó nem szereti sajàt magàt az szerintem nagy önzôség. Màrmint, hogy vàrhatom el egy màsik személytôl h szeressen ha még sajàt magammal sem vagyok kibékülve, és az önbizalmam 0 alatt van? Szóval a kérdésem, hogy szerintetek is önzôség? 19/N

2015. márc. 4. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem szeretsz:$? (Szeretem magam) 18f
2015. márc. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább iratkozz be egy OKJ-ra és tanulj valamit...
2015. márc. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Rékcsi ***** válasza:
Nem feltétlen önzőség, de az viszont idegesító, h ha Y folyamatosan mondja X-nek, h milyen szép, de X csak hajtogatja, h ő csúnya. Szóval Y lehet X segítségére, de csak ha X is partner :)
2015. márc. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Értem amit kérdezel, de nem lehet azonos szintre sorolni az önbizalmat és egészséges énképet szemben egy párkapcsolat adta szeretettel, szerelemmel. Az önmagát szeretni csak egy kifejezés, de amire utal és ami a lényege, az nem olyan értelemben szeretet. Mellesleg a legtöbb önértékelési zavarral küzdő embert általában az élete során felhalmozott csalódás alakítja ilyen irányba. Egy jól működő kapcsolat csodát tesz az ember önbecsülésével.


Persze nem hibáztatlak ha a kérdés személyes tapasztalatból, élethelyzetből ered, mert nagyon nehéz olyan embert szeretni, legyen az férfi vagy nő, aki hajlamos a panaszkodásra vagy önsajnáltatásra. Feltételezem, erről lehet szó, mert valami oka gondolom van amivel ennyire elítélő, lemondó hozzáállásod van arról, akit X személynek neveztél.


Hosszabban és rengeteg szempontot érintve tudnék még válaszolni erre, de már így is sírba untattam az erre járók zömét. :-)


F

2015. márc. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedvem 4. Válaszoló engem érdekelne az.ennél is hosszabb véleményed. :) Amúgy az X személy én lennék.
2015. márc. 4. 20:39
 6/6 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok. Ha konkrét kérdésed van, vagy olyan részlet ami már magánügy lett volna itt feltenni, akkor privátban rákérdezhetsz, ha van ennél bővebb részlet, arra már elmondhatom mit gondolok. Részben azért, mert külső szemlélő mindig pártatlanul látja... másrészt pedig azért, mert nekem is volt az életemben olyan huzamosabb szakasz, mikor egyike voltam a bizonyos X-eknek, közös csónak, szintén zenész. :-)
2015. márc. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!