Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátnőmet, hogy fogyjon le? Már nem tudom mit csináljak.

Figyelt kérdés

A barátnőmet mikor 2 éve megismertem, 68-70 kiló körül volt, 178 centivel. Izmos, formás lány volt. Beleszerettem (a lelkéért) és megígértem neki én sosem hagyom el, mindig vele leszek. Azonban a 2 év alatt jelentősen meghízott. Most már átlépte a 80-as határt és úgy mozog, már elnézést, mint valami elefántember. Semmi nőies nincs már benne.

Számtalanszor kértem, hogy segítek neki lefogyni, sportoljunk együtt, főzök neki, diétázzon (én testépítek, tehát pontosan tudom hogyan kéne), de nem hallgat rám. Semmiben nem hallgat, közben Ő is látja, hogy veszít a nőiességéből. Már csak panaszkodik, libidója semmi, öltözködni sem szeret és ha csak ránézek egy lányra, kiakad, hogy mit képzelek.


Nem érti meg, hogy habár szeretem, és ígéretemhez híven vele maradok, de azért szeretném, ha 26 évesen nem egy elhízott barátnőm lenne. Számomra ez épp ugyanaz a kategória, mintha valaki mondjuk nem akar zuhanyozni és emiatt ápolatlan. Ő sem vesz tudomást a testsúlyáról, az elhízásról, és nem tesz semmi. Orvoshoz is el akartam vinni, mondtam kifizetem, csak nézzük meg a hormonszintjeit, de hallani sem akar róla. Tanácstalan vagyok. Mit tudok még tenni?


2015. febr. 18. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
BOCSI, nem a kérdésedre válaszolok, de a "már elnézést, mint valami elefántember.." részen mondhatni felkacagtam.:DD Köszönöm, jobbá tetted ezt az amúgy sz..ar napot.:D
2015. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvalóan őt is zavarja, az meg csak ront a helyzeten, hogy te is szóváteszed.

Egy ilyen helyzetben te nem tehetsz sok mindent, magának kell rájönnie, hogy le kell fogynia.

2015. febr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Járjatok kirándulni sokat,bicajozzatok.

Ettől még nem fogja azt érezni, hogy le akarodfogyasztani,mert élvezhető programok.

Vagy kezdj el kocogni (ha nem jársz) és hívd el magaddal.

Vagy mondd neki,hogy úszni szeretnél járni, és neki lenne-e kedve csatlakozni.


Szóval ezek ilyen burkolt dolgok,nem nyíltan mondod neki ,így lehet több kedve lenne a dologhoz.


Amúgy hasonló helyzetben vagyok mint a baratnőd, én is 80fölé kúsztam 2 év alatt,de járok futni és diétázom, meg mi alapból sokat kirándulunk a párommal.

Nem értem, neki miért nem esett rosszul,mikor megjegyezted neki,nekem baràtom ezt enyhébben adta tudtomra mégis észbe kaptam,na meg eleve magamnak se tetszem már így...

Mondjuk nálunk ő is ugyanúgy ellustult és hízott,szóval nálunk még igazságtalanabb is volt a helyzet,mert ő is ugyanúgy változott, te meg ugye nem.

2015. febr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő nem akar tenni érte, nem sokat tudsz tenni, hisz felajánlottad, ami tőled telik és mégsem.

Rajtam is van súlyfelesleg, tenni is akarok, csak egyedül nem olyan jó, Párom nem jön velem, pedig lehet sokat segítene. De, ha már elkezdtem végig viszem így is.


N

2015. febr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

érdekes a barátnőd, hogy nem zavarja hogy annyira nem tetszik már neked. mármint csak a barátom miatt is lefogynék ha kéne.

szerintem elég sok mindent megtettél érte. ha magától nem jön rá hogy nem jó ez így, és túl lusta tenni ellene, akkor nem nagyon tudsz mit kezdeni vele. néha-néha ha elmentek biciklizni meg kirándulni nem feltétlenül ér sokat fogyás szempontjából. nekem is volt hogy le kellett adnom pár kilót, de intenzívebben is edzettem érte. minden nap kéne mozognia.

2015. febr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Célozgas kicsit, hogyha nem változtat akkor elhagyod, persze finoman, ha erre se reagál akkor keményebben.

Ha meg már belefáradtál és nem tartod vonzónak akkor magadat se kínozd, lépj tovább, ígeret ide vagy oda.

2015. febr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez lehet pszichológiai probélma. Egyszerűen védelmi falat épít maga köré....előled.

Vagy az elkötelezettségtől fél, vagy nem jó a szex. Én is azért híztam meg a volt férjem mellett. Még mindig szerettem, de ne akartam hogy mindig csak én tegyek érte. Én rengeteget foglalkoztam azzal hogy a kívánsága szerinti szex démont faragjak magamból (fehérneműk, diéta stb.) ő meg csak elfogadta hogy ez van és a szex uncsi volt. Tudat alatt elkezdtem taszítani magamtól mert érzelmileg azért még kötődtem hozzá. A válás után fogyókúra nélkül is ledobtam egy tízest.

2015. febr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Több szexet toljal, latod itt is csak te lehetsz a hibas, h csak 2 percig birod. 😆
2015. febr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!