Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szeretem ennyire a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretem ennyire a volt barátnőmet, és mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Lassan már 4 éve szakítottunk, de csak rá tudok gondolni. Azóta simán elmondható hogy mindenféle kapcsolatom volt mindenféle nővel, de egyikük sem hagyott bennem olyan nyomot mint ő. Mit tehetnék? Van valaki aki hozzám hasonlóan érez? Sokat gondolkozom azon hogy felkeresem, de úgy félek a megalázó visszautasítástól mint egy 13 éves kisfiú... akármilyen szép szóval tenné, tőle nagyon rosszul esne.

2015. febr. 24. 23:12
 1/3 Stainless ***** válasza:
Első szerelem/barátnő? Mert akkor megértem. De lehet hogy jön egy jobb is, ha esélytelen próbálj túl lépni rajta ha nem akkor keresd fel.
2015. febr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elsö szerelem? Nkm az van...mint nkd csk félév nem 4ev ...:D azota 3 de egyik se hagyott bennem nyomot ahogy mondod ... sztem még mindig érzel iránta valamit te is :p
2015. febr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én egy évvel a szakítás után is szeretem az exem. Nekem is volt az egy év alatt más fiú, de azt hiszem a volt barátomba vagyok szerelmes. Mintha megérezte volna, mert néhány hete felkeresett.

Szerintem keresd meg, főleg így hogy szereted. Lehet ha nem keresed fel, akkor benned lesz a mi lett volna ha... szerintem egy próbát megér.

Sok sikert! :)

L

2015. febr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!