Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek? A barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? A barátom másik lányba szerelmes? Fog még engem szeretni?

Figyelt kérdés
A barátommal sokat veszekedtem az elmúlt időben. Nagyon nem akart már rám figyelni, elege volt a veszekedésekből én hülye meg csak fokoztam, hogy figyeljen már rám.. hát mit ne mondjak, magam ellen beszéltem.. :( utóbbi szóváltásunk az volt facen hogy megkérdeztem, hogy egy lányt miért követett instagrammon, mikor facen nem is ismeri... aztán meg a barátja lájkolta a csaj egyik képét miközben nézték instán.. erre a csaj visszalájkolta és bejelölte facebookon. És ekkor kezdtem el neki, hogy látom pont most szakított a barátjával meg hogy hogy higyjek neki stb... miért követte be? a válasz annyi volt, hogy csak. Ez aztán nem esett jól, hogy válaszra sem akar méltatni... Másnap a suliban odajött hozzám, és megkérdezte "zavarok". én meg rávágtam hogy "aha" erre olyan mérges lett, és azt mondta soha többet nem fog odajönni hozzám, ami megint nagyon rosszul érintett. Szoktam azonban figyelni mostanában a gyakorikerdesek oldalát, amin tegnap feltett egy kérdést, a lánnyal kapcsolatban. Akit érdekel légyszi írjon. A kategóriákat még megjegyezném: szerelem, párkapcsolatok, fiú, lány.... Szerelmes lett? :(( Úgy érzem, ezt nem érdemeltem meg, de nagyon szerelmes vagyok bele és most tepernem kell. Vissza kellene valahogy csábítanom? Mi a véleményetek?

2015. márc. 6. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, egyaltalan nem kell teperned. Buta es onzo vagy, elmartad magad mellol, direkt feszegetted a hatarokat. Aztan most, hogy sikerult atlepni oket, csodalkozol, hogy dobott. Magadnak koszonheted ami tortent, az egyetlen amit tehetsz, hogy tanulsz belole.
2015. márc. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért érzem, hogy ez a vége?
2015. márc. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én szurkolok neked,hogy helyretud hozni vele a dolgokat..pontosan tudom milyen amikor azt veszítjük el akit szeretünk.. de légy erős és kitartás. hiszem,hogy te megtalálod a helyes utat. 20l :)
2015. jún. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!