Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítsak a barátommal, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a barátommal, mert nem eszi meg a kenyérhéjat?

Figyelt kérdés
Ő így nőtt fel, hogy mindig levágták neki és a mai napig sem eszi meg, én meg nem bírom nézni, hogy kidobálja az ételt állandóan, miközben csomóan meg éheznek. Szeretem, de ez nagyon felidegesít mindig. :S

2015. márc. 6. 12:50
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Add a disznónak a héjat
2015. márc. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
70%
"Megsúgom a nagyokosoknak, hogy VEZETŐ válási ok pl, hogy merre tekeredik le a WC papír?" ami pontosan annak köszönhető, hogy csettintésre házasodnak az emberek. Mások 3-4 gyereket próbálnak meg felnevelni havi 100-120 ezer ft-ból (és lehet, hogy sokat mondtam), ők valószínűleg nem a wc pappír miatt fognak veszekedni, sőt inkább összebújva mondják, hogy "átvészeljük majd valahogy, megoldjuk", bár elhiszem, hogy a WC papír nagyobb probléma az emberek 90%-ának...
2015. márc. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
Bazzeg...Akkor ne kenyeret adjál neki hanem kiflit
2015. márc. 7. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
igen!!!! :D :D :D
2015. márc. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Szerintem megmondhatnál neki valami olyasmit, hogy "Takarodj innen hülye gyerek ha nem bírsz rendesen enni! TŰNJÉL INNEN!!!"

A többi hülye válasszal meg ne foglalkozz. Még hogy ilyen embereknek érvelni. Aki magának veszi a kaját otthonra, az akkor dobja ki, ha elég kifogása van vagy nem képes átgondolni, hogy el is kéne fogyasztani azt a fogyó élelmet. Ennyi.

2015. márc. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!