Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítsak a barátommal, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a barátommal, mert nem eszi meg a kenyérhéjat?

Figyelt kérdés
Ő így nőtt fel, hogy mindig levágták neki és a mai napig sem eszi meg, én meg nem bírom nézni, hogy kidobálja az ételt állandóan, miközben csomóan meg éheznek. Szeretem, de ez nagyon felidegesít mindig. :S

2015. márc. 6. 12:50
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Én alapbol nem eszem kenyeret, szoval engem meg az idegesiteni hogy miért eszel kenyeret.
2015. márc. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

És szerinted majd reggel amikor esszük a sonkás kenyeret a barátommal akkor nekiállok pörköltet főzni, hogy a macska azzal ehesse a héját? :D :D

Azért fáj mert nem akarok egy ilyen önző, buta fiúval járni de ha nem is az én barátom lenne akkor is illene megtanulnia, mi a helyes!! Ki tudja ha kidobnám mi lenne, összejönne valami ugyanilyen pazarló libával aztán röhögve dobálnák ki a kaját, talán direkt meg is vennének csomó mindent csak azért, hogy kidobják otthon jókedvűen, gondolom sokatoknak hobbija ez... -.- Annyi pénzem meg nincs hogy minden nap etessem az éhezőket, azzal meg semmire nem mennek, hogy néha kapnak valami kis kaját, attól még éhezni fognak legközelebb is szóval annak semmi értelme...

2015. márc. 6. 14:10
 23/35 anonim ***** válasza:
Ha ilyeneket gondolsz a pasidról minek vagy még vele? Szakíts, semmi értelme úgy együtt lenni valakivel, ha lenézed. Mindkettőtöknek jót teszel. Több megoldást is kaptál a kérdésedre, de szerintem csupán vitatkozni szeretnél.
2015. márc. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
56%

Te mákvirág.. :D


Vezesd le a logikádat..

"És szerinted majd reggel amikor esszük a sonkás kenyeret a barátommal akkor nekiállok pörköltet főzni, hogy a macska azzal ehesse a héját? :D :D "

Igen szerintem a kenyér ha berakod táskába nem áll el délutánig amire lesz valami főt kaja, hogy rá tud rakni az állatoknak.


Hát barátod helyébe már rég elmenekültem volna ilyen nőtől.. XD


Nincs pénzed, hogy jótékonykodj, de nem mennek semmire ha néha kapnak valamit(de azért igen, na mindegy)...


Szóval, senkinek nem akarod odaadni mert sajnálod az állattól, éhezőnek nem adjuk mert nincs értelme mert legközelebb is éhezni fog.


Szóval van x kenyered amit megveszel a boltban:

Ebből megesztek x-(l+(1/2f)) kenyeret. marad 1/2 f kenyérhéjad. Amivel semmit nem tudsz csinálni, senkinek nem akarod odaadni, megenni se akarod, kidobni se semmi. Hát akkor akaszd ki a falra ! Bár nem értem mit fáj neked ha kidobják gondolj bele naponta hány kenyeret sütnek le országszerte abból neked csak egy x darabod van aminek a 10ede megy a kukába ha kidobjátok, szóval a kenyér árának a tízed tizenötöd része megy kukába amit te vettél meg vagy a barátod te bárányka.


Gondolkozzál már el azon miket beszélsz.

2015. márc. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 Költőnő? ***** válasza:
90%
tuti trollcsi
2015. márc. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

De nem érted, hogy a macska macskatápot kap?? Nem adunk neki a főtt kajából, azt magunknak csinálom és azt meg is esszük mind, abból szerencsére a barátom se hagy meg semmit, csak a kenyérhéja, ááá azt nem, sosem...

És elég gáz, hogy máshol is kidobálják, vagy szerinted ha valamit sokan csinálnak akkor az rögtön helyes és követendő dologgá válik?! Azért nem akarom másoknak adni mert azzal a barátom nem fogja megtanulni, hogy helytelen amit csinál.

2015. márc. 6. 14:28
 27/35 anonim ***** válasza:

Ha nem szereti akkor ne erőltesd bárlányka.


Ez neki olyan, mint neked az amit mi mondunk, hogy ki lehet dobni.


Fogd fel végre.

2015. márc. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
szerintem iszonyatosan szexi csaj lehetsz, vagy csak szimplán jól kúrelsz meg cidázol, mert hogy a barátod nem az eszedért szeret az is biztos
2015. márc. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
szerintem is trollcsi, de a probléma valós, bármennyire hihetetlen is.
2015. márc. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
94%

Hagyd, kérdező, ide tinik irkálnak, akiknek fogalmuk sincs az együttélésről. Megsúgom a nagyokosoknak, hogy VEZETŐ válási ok pl, hogy merre tekeredik le a WC papír? Régebben, a műanyag tubus megjelenése előtt az volt, hogy a fogkrémet hol kezdjük el kinyomni? A végén, vagy a közepén? Szóval gyerekek, majd ha hosszú ideje együtt éltek valakivel, akkor tudjátok meg, hogy az ördög a részletekben rejlik.

Hogy a kérdésre válaszoljak: három lehetőséged van.


Meggyőzöd a barátodat az igazadról.

Váltasz.

Belenyugszol. (Ebben az esetben egész életedben idegeskedni fogsz.)

2015. márc. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!