Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítsak a barátommal, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a barátommal, mert nem eszi meg a kenyérhéjat?

Figyelt kérdés
Ő így nőtt fel, hogy mindig levágták neki és a mai napig sem eszi meg, én meg nem bírom nézni, hogy kidobálja az ételt állandóan, miközben csomóan meg éheznek. Szeretem, de ez nagyon felidegesít mindig. :S

2015. márc. 6. 12:50
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
78%

Dehogy kell..

-.- ....

2015. márc. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

Hát jó bocs, de minket arra tanítottak, hogy az ételt nem a kukába szórjuk meg nem az állatok elé mert az ugyanolyan pazarlás...

Mi nem ilyen "leszarom" mentalitású, önző környezetben nőttünk fel. De nálatok gondolom csak úgy a semmiből terem az étel amikor kell, hogy csak úgy kidobjátok ami nem kell.. -.-

2015. márc. 6. 13:20
 13/35 anonim ***** válasza:
75%

Van olyan haverom aki a pizza szélét is otthagyja....ez egy ilyen sport!!!

Amikor a németeknél dolgoztam vendéglőben a kenyér végét (a serclit) ferdén levágták és ment a moslékba...nem hittem a szememnek!!!

37F

2015. márc. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
80%
azt mondod, hogy te nem "lesz@rom" mentalitású, önző családban nőttél fel. De előtte való mondatoddal olyan szépen ütöd, hogy az csak na. Hogy lehet ilyet kijelenteni, hogy az állatoknak adni az ételt pazarlás??? Édes Istenem, és még te akadsz ki, nagyon gáz!
2015. márc. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
55%

hahaha ha te mondod.


Tipikusan olyan ember lehetsz akinek ha nincs gondja csinál magának.

2015. márc. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
73%

Mondjuk jah, amit az előttem szóló írt az gáz..


Tudod mit ? Add fel postán Afrikába a kenyérhéjadat akkor.

2015. márc. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 Oops! ***** válasza:
44%
Én se eszem meg a kenyér héját.. Magányosan fogok meghalni? 21f
2015. márc. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Ne játsszátok már az idiótát! Az állatoknak állatkaját adunk, na meg a macsek nem is nagyon tudna mit kezdeni a héjával... A kenyeret az embereknek sütik, nem az állatoknak. Ezen logika alapján esetleg ha a macska meghagyja a száraz tápot, ne együk meg mi utána egy kis tejjel, mintha csak gabonapehely lenne?!
2015. márc. 6. 13:32
 19/35 anonim ***** válasza:
51%
Te hülye! A héját oda kell adni a galambnak, a galambot majd megeszi a macska, a macskát a kutya, a kutyát meg te a kínaiban. Akkor végül is miért sajnálod a galambtól?
2015. márc. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
36%

Azért egy hülyének hiába beszél az ember.


Gondolod te kis eszes bárányka hogy az ilyen 50-60 kg-s debella kutyákat konzervekkel, meg csak kutyatáppal etetik :D?


Kenyeret is kapnak, gondolom nem is kevés helyen. Ha nem hiszed írd ki állat kategóriába és kérdezd meg..


Ja amúgy a macska is megeszi a pörkölt szaftos kenyeret, de ne zavarjon.


Ha te nem akarod megenni akkor nem tudom mit fáj neked egy kenyér héja ha kidobjátok, ha úgyse tudod hova tenni mert az állatoktól sajnálod, ja és szerinted majd ha ami marad kenyér azt odadobod az éhezőnek, neeh zabálj ??


Ha ennyire bántja a kicsiny lelked akkor szedd a lábad menj a közértbe vegyél kaját és osztogasd olyannak aki rászorul.

2015. márc. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!