Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha azt tervezi, hogy meg akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt tervezi, hogy meg akar ismerkedni más lánnyal, akkor szakítanom kell vele?

Figyelt kérdés
Szeretem, de ez mellen vágott. megtudtam róla ezt, hogy érdekli egy lány, miközben velem van.... képed lenne ráírni!!

2015. márc. 6. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szakíts, ha bírsz!
2015. márc. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát az attól függ. Ha el tudod fogadni, akkor maradj vele, ha nem szakíts. Ha te is ismerkedsz másokkal akkor nem olyan egyoldalú, de ennyi erővel jobb, ha szakícc.
2015. márc. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit se kell, ha akarsz akkor szakíts.
2015. márc. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy megismerkedni? Barátilag, vagy szerelmileg?
2015. márc. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát gondolom először megakarja nézni hogy milyen, aztán szerelmet akar. nem akartam szakítani, mert szeretem. utóbbi időben sokat veszekedtünk, de mégis hogy tehette ezt?
2015. márc. 6. 16:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg én is hasonló cipőben vagyok. Mind ketten meg ismertünk egy olyan , embert akivel hasonlóan boldogok vagyunk mint az elején együtt ketten. Kemény helyzet ez sajnos , van ez így mindig érkezik nálunk egy sokkal jobb. Minden embernek a saját és társa boldogsága a legfontosabb. Ha te bírod akkor ne foglalkozz vele , de ha nem akkor pedig hagyjátok az egészet. A féltékenység jobban szét fogja tenni , a kapcsolatokat.
2015. márc. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!