Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökké csak szexet akar?

Figyelt kérdés

Két éve vagyunk együtt, szeretem, de már unom hogy hónapok óta nem mentünk együtt sehova sem, csak munkából haza, otthonról munkába, és általában otthon vagyunk, a hétvégék szabadok de akkor sem megyünk sehova... Szexet minden este akar amivel nem is lenne probléma, de amikor mondtam neki hogy menjünk valamerre akkor mindig azt mondta hogy fáradt, de a szexhez sosem az.. Próbáltam már nagyon sokszor rávenni hogy menjünk el sétálni, vagy bárhova, de már nem merem neki mondani mert nem akarok egy olyan csaj lenni,aki mindenért szól.. Kb két hete mondta el hogy tetszik neki a barátnőm feneke, ami elég rosszul érintett, de tudom hűséget fogadott nem vakságot..

Pár hónappal ezelőtt pesig azt mondta h nem szeret, legalábbis már nem annyira, másnap pedig azt mondta hogy szeret. Viszont nem mond semmi olyat, pl csinos vagy vagy stb, de a munkatátsairól nagyon sokat beszél, nem tudom mit tegyek..


2015. márc. 6. 04:18
 1/2 anonim ***** válasza:
nem szeret téged én ezt veszem le. akkor is ha hűséget fogadott nem mondhatna meg nem is normális hogy mondja hogy tetszik neki a barátnőd feneke.. meg az, hogy csak szexelni akar, bocsi de az jön le h legyen valaki akit folyton... érted, és sztem szabadulj meg tőle.
2015. márc. 6. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Öltözz fel, és menj el szórakozni a barátnőiddel! Ő meg verje ki magának otthon a barátnőd fenekére. ... Legyél már határozott, egy guminő vagy, nem több! Gondolom te főzöl, mosol, teregetsz, mosogatsz, takarítasz ... erre vágysz? Szeret ő téged, de olyan rohadt kényelmes, hogy képes a képedbe vágni egy ilyet, hogy nem szeret, csak fájjon neked, és ha fáj neked, akkor történik valami. Hát fájjon neki! Hagyd magára, lépj ki az unalom és kényelem zónából. És ne feküdj le vele ha csattint, mert a kutya ugrik erre, nem te! És a legfontosabb, ez a te hibád, mert hagyod! :) ... Egyébként ha nem szeret úgyis el fog hagyni, max ha most kivered a biztosítékot előbb megteszi. Ha szeret, felébred és rájön milyen idióta. Tehát veszteni valód nincs!
2015. márc. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!