Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hollandiában élő diák vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hollandiában élő diák vagyok. Megismertem egy spanyol lányt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hollandiában járok egyetemre és múlt hónapban megismertem itt egy spanyol lányt. Ő csak Erasmussal volt kint, és amilyen a sors, kb 3 nappal a megismerkedésünk után ment haza. Azóta minden nap beszélünk, de nem egyszerű a helyzetünk. Mindketten ugyan azt akarjuk, de nem tudjuk a megoldást rá. Nekem még éveim vannak itt mire megszerzem a diplomámat és nem szeretnék (egyenlőre) Spanyolországba költözni. Ő is egyetemista, és neki sem lenne egyszerű országot/egyetemet váltania (egyébként még a szüleivel él) Extra információ hogy jól beszélek spanyolul tehát a távolságon kívül semmilyen akadály nincs.

2015. márc. 6. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
A távolság pont elég :) Egyikőtök se tud mozdulni,így nem sok variáció van.
2015. márc. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
felejtsem el?
2015. márc. 6. 18:19
 3/8 anonim ***** válasza:

!Ánimo, hombre!

Küldj neki egy statisztikát a magyar átlagfizetésekről. Ha ezek után mégis ideköltözne, no hay problema, akkor van jövőtök! De szerintem azzal a lendülettel fog törölni az ismerősök közül, hogy azt megnézi. :D

2015. márc. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha jobban odafigyeltél volna amit írok, akkor feltűnt volna hogy célom nem a magyar átlagfizetés megszerzése :) Ettől függetlenül szerintem egy ilyen dolog nem ezen múlik egyébként sem.
2015. márc. 6. 18:24
 5/8 A kérdező kommentje:
Továbbá nem szeretném azt se ha Magyarországra költözne mivel nem otthon tervezem a jövőmet (egyenlőre.)
2015. márc. 6. 18:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Zsír, akkor utazz ki hozzá minden 2. hétvégén repülővel. Pénteken mész, vasárnap jössz. Páratlan hétvégéken meg ő jön ide. Ha nem messze laktok a reptértől, anyagilag egy havi átlagfizetésből megoldható.

Volt ismerősöm, aki görög férfival élt távolsági párkapcsolatban, bár ők még ritkábban találkoztak. BCE-s vagy?

2015. márc. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezen gondolkoztam, valójában ez az egyetlen járható út.. Csak most az egyetemi elfoglaltságaim mellett nincs időm dolgozni, így hosszú távon nem tudom megoldani a folyamatos kiutazást, sajnos olyan helyen lakik ahol még fapadossal se úszom meg 60 alatt az útiköltséget mindennel együtt, a költőpénz meg még ennyi. Nem, mint a bevezetőben is leírtam én Hollandiában járok egyetemre (UVA) nem Magyarországon.
2015. márc. 6. 18:39
 8/8 anonim ***** válasza:
A szerelemben nincs akadály, én ezt mondom. :)
2015. márc. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!