Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha van érettségim, felsőfokú...

Ha van érettségim, felsőfokú angol nyelvvizsgám és középfokú spanyol nyelvvizsgám, továbbtanulás nélkül milyen munkákat tudnék elvégezni?

Figyelt kérdés
Esetleg pl fordítói munkát tudnék vállalni? Elvileg egy fordítói munkához tolmácssulit kell elvégezni, de múltkor láttam, hogy egy angol fordítói diákmunkán csak felsőfokú angol nyelvvizsga volt a követelmény. Ráadásul br. 4000 Ft volt az órabér.

2015. márc. 1. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk bárki vállalhat fordítást, kb. 500 ft bruttót ad a fordítóiroda egy oldalért. Nekem is felsőfokúm van, egyszer vállaltam ilyet, 2 napomba telt, 2500 ft-ot kaptam érte. Azóta be is fejeztem, ennél meg egy takarítónő is jobb órabérben dolgozik.

Egyébként merrefelé laksz? Nálunk keresnek spanyolosokat, a követelmény az angol-spanyol nyelvtudás, diploma nem ártana, de ha nincs, szerintem felvesznek úgy is, mert nagyon nem találnak embert. Székesfehérvár.

2015. márc. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért.

Előző: milyen pozícióba keresnek oda embereket? Mert nekem diplomám is van, angol felsőfokom is, spanyolból meg most megyek nyelvvizsgázni de elég jó szinten vagyok.

2015. márc. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én egyetem mellett elég sokat fordítottam, mármint ilyen bérmunkát, mert más munkához nem ugazán értettem, angolul meg anyanyelvi szinten beszélek, tehát ez volt a legkézenfekvőbb. Én egész jól megéltem belőle, amúgy nekem 600 ft-ot adtak, csak megvolt szabva a napi 8-10 oldal minimum, ez bőven megvolt.
2015. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!