Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Segitseg mit tegyek?! Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veronika132652 kérdése:

Segitseg mit tegyek?! Mi a helyes?

Figyelt kérdés

6 eves kapcsolatombol leptem ki nagy nehezen. Mivel. Meglattam es azonnal beleszerettem egy masik ferfiba! Igazi szerelem elso latasra mind ket oldalrol! De ott a de! Nagy nehezen elhagytam a volt parom aki nem akart el engedni eselyt kert adtam neki. de a szivem es a fejem csak a masik ferfi utan huzott. Igy 2honap esely utan szakitottam az exemel. Aki nem birta eloszor lenyelni a dolgokat majd lassan rajott hogy el kell engedjen. Baratkent valtunk el. Az exem remenykedik es vissza var....elmondasa szerint o szeret es fog amig el es var ram...

De ossze jottem az uj pasival es minden tokeletes vele mint egy alom... O is szerelmes akar csak az exem...

Mit csinaljak szerintetek mi a helyes?



2015. márc. 6. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Minek mennél vissza valakihez, akit nem szeretsz?
2015. márc. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért van a dilemma.


Az új pasival vagy, szeretitek egymást, minden jó.


Az exxel ne foglalkozz, idő kell neki, hogy feldolgozza. Az a legjobb, ha nem is beszéltek vagy találkoztok, mig nincs tul rajtad.

2015. márc. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudod ha te ennyire szeretnéd az újat, nem tetted volna fel ezt a kérdést!Ott hagytad a bizonytalanért a biztosat!És miért mondtam, hogy bizonytalan?mert lehet most minden happy,de lehet 1-2 hónap múlva már nem így lesz!
2015. márc. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tudom mit érez az exed! Ennek ellenére azt mondom éld az életed! Megfog ő is békélni a sorsával. Én is beláttam, az élet megy tovább.

De ha nagyon nagy gondban vagy van kihez fordulni. Bár nem minden kapcsolatra igaz, ezt neked kell érezned!

2015. márc. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez úgy hangzik mint egy filléres brazil szappanopera. Már csak azt kéne kitalálni melyik Miguel és melyik José Armando, te meg ugye Verónica González.
2015. márc. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hasznos a tanacsotok ugy erzem... De....

Az exem szeretne ha baratok maradnank ha baj van szoljak neki o segit szivesen...

Itt az a gond hogy en hiaba akarok nem beszelni vele o csak valami uton felkeres azzal hogy unatkozik csak gondolt ram stb...

Es ezt hogy reagaljam le?

2015. márc. 6. 18:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem reagálsz neki. Fokozatosan egyre kevesebb és ritkább válaszokkal be fogja látni, hogy neked más más életed van, nem ő áll az első helyen, akivel foglalkoznod kell. Tapasztalat.
2015. márc. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!