Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsem el az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el az első nagy szerelmemet?

Figyelt kérdés
A barátommal több mint egy évet együtt voltunk,de az utóbbi időben csak veszekedtünk.Ha egy kicsit is felidegesítette magát akármin,már egyből elkezdett csapkodni,ütni,vágni.Szinte már féltem tőle,de persze engem egyszer sem ütött meg.Mind ezt persze a családi gondjai miatt.Azt mondta szeret,de szerintem ez nem igaz.Már meg se akart csókolni,ha igen nem úgy mint régen.Szeretem őt,de már nem bírtam és megmondtam neki,hogy végleg elvesztett.Persze ő leszarja,és nem érdekli,levegőnek néz.Nagyon szeretem,hogy felejtsem el?
2013. máj. 2. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első nagy szerelmét soha senki nem felejti el! Te sem fogod!
2013. máj. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
idő
2013. máj. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nem volt igaz szerelem, csak nagy nagy fellángolás, szeretetérzés, idővel úgyis elmúlik. most az hiszed mivel ez az első, ennél már szerelmesebb sohasem leszel, sohasem fogod elfelejteni (stb stb hülye szövegek amiket belédnyomnak azok, akik szintén nem tudják). pedig DE! hiába, ide vagy oda "első nagy szerelem". nem is tudod te még azt, milyen az igazi nagy szerelem! azt később, mikor idősebb leszel, akkor tudhatod meg... az lesz az igazi és az elsöprő number #1, a többit meg úgyis elfelejted ;) higgy nekem!
2013. máj. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
így van, idő...
2013. máj. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Remélem az idő segíteni fog.
2013. máj. 2. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!