Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tönkremehet emiatt a kapcsolatunk? És mit tegyek, hogy ne utáljam a nővérét? Hogy fogadjam el?

Figyelt kérdés
A barátom a nagymamájával lakik, vele nincs is gond, de az anyja folyton úgy tesz mintha nem is látna,rám se néz, mintha nem is lennék ott, egyszerűen leszar. De a legnagyobb gondom a nővérével van. Már kinézetre se volt nekem szimpatikus, meg teljesen más mint én. De az elején nem törődtem ezzel, csak akkor kezdett irritálni a nővére amikor elolvastam miket beszéltek facebookon, és a nővérének velem volt baja, hogy mindig csak vele vagyok meg stb, és h miattam elhanyagolja őt, de ez szerintem egyáltalán nem igaz, mert általában csak hétvégente vagyunk együtt, és én más városban is lakom, így nehezebb megoldani a talikat is, de a nővérével már bármikor tudna talizni , mert csak pár házzal lakik arrébb. Már többször is láttam , hogy panaszkodott rólam, és úgy érzem elakar szakítani tőle, szerintem féltékeny, hogy már nem csak ő van neki hanem énis itt vagyok az életébe. Sokszor úgy érzem, hogy mindketten csak magunknak akarjuk. Volt olyan szitu is h döntenie kellett kivel lesz inkább, persze én inkább visszamondtam a talit, hogy legyen inkább vele, de mégis engem választott, és ha áétalában ilyen van mindig engem választ, aminek örülök is :D Meg sokszor mesél a barátom , hogy hogy bánt vele az anyja és őt meg emiatt is utálom, meg úgy érzem neki se tetszik , hogy vele vagyok, amúgyis szerintem régebben kellett volna a fiával törődni nem most, hogy már dolgoztik és van pénze , pasim mondta, hogy folyton pénzt kérnének tőle, szerencsére hogy a pasimnak van esze és nem hagyja magát kihasználni. De tartok tőle, hogy hosszú távon rosszabbodnak a dolgok, és emiatt tönkre mehet a kapcsink, főleg a nővére miatt. Amúgy én 17 vagyok barátom 20 a nővére meg 23 körül van :)
2015. febr. 24. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Hàt nézd.Azon nem fogsz tudni vàltoztatni hogy ne utàld mert az egy érzés es akit utàlsz aki nem szimpatikus az az is marad szàmodra.legalàbbis nàlam ez így van :) próbàld meg a lehetõ legkevesebbre csökkenteni a velük való talàlkozàst csak akkor talàlkozz velük ha nagyon muszàly.talizzatok a pàroddal nàlatok inkàbb.Legtöbb esetben az ilyen helyzet nem tud javulni sajnos.:( ennyit tudok neked mondani.egyébként én is hasonló helyzetben vagyok.Az ilyen tesókat meg sosem értettem.olyan mintha szerelmes lenne a Sajàt bàtyàba.könyörgöm.a baràtnōjével kell Lennie többet nem vele.vele foglalkozzon a Sajàt pàrja ha meg nincs kerítsen eggyet :D
2015. febr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
am kajak olyan tényleg mintha szerelmes lenne beléé.. :D
2015. febr. 24. 09:54
 3/3 Andrea Henrietta ***** válasza:

Igazából nagyon nehéz olyankor hogyha az ember párja és a családja nem jön ki egymással. Nem akarlak elkeseríteni, és drukkolok hogy ti legyetek ez alól a kivétel, de ha nem is megy rá a kapcsolatotok, akkor is nagyon meg fogja viselni. Mert képzeld csak el... nem egy leányálom egy olyan pasihoz hozzámenni, akinem a családja nem állhat téged.

Bár nem mondom, az anyától és a nővérétől is eléggé beteges ez a hozzáállás, de én nem sok pozitívumot látok ebben a helyzetben. Tényleg próbáljátok máshol megoldani a talákozóitokat. Ha a te szüleid kedvelik a srácot, akkor inkább nálatok legyetek, és az ő családjával bőven elég ha egy évben párszor látod csak őket. (Én is már több mint egy éve vagyok együtt a párommal, eddig 3szor találkoztam a szüleivel, pedig nincs a tiedhez hasonló gondunk egymással. Legalábbis tudtommal.)

Kitartást kívánok.

2015. márc. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!