Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek részemről irreális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek részemről irreális elvárások lennének?

Figyelt kérdés

Érdekel, az itteni GYK közösség szemében mi számít túlságosan nagy elvárásnak/igénynek, és mi az, ami még elfogadható. Csak mert sokszor látni, hogy ha egy lány panaszkodik, hogy nem talál senkit, akkor a válaszok fele az, hogy adjon lejjebb. De azért meg kell húzni a határt valahol, és érdekel, szerintetek ez a határ hol van :)


Nos, én a páromtól a szokásos dolgokat várom el: őszinteség, humor, hűség, odaadás, az ilyen mindennapos dolgok. Mivel férfira van szükségem és nem kisfiúra, így az önbizalom, határozottság, tettre készség szintén egy fontos szempont. Nyilván az, hogy megértsük egymást, egy hullámhosszon legyünk, jövőbeni céljaink azonosak legyenek, az egyértelmű.


Mindig jöttök itt az ilyen "csak a kigyúrt bunkóknak jut nő" dolgokkal, megy hogyha minimum nem egy after shave reklám főszereplője, akkor észre se vesszük. Hát, eddigi pasijaim közül egy sem volt kifejezetten reklámarc, meg különben is a mackós, kedves kisugárzású pasikra bukom. De tény, hogy elvárás, hogy ne 200 kilós legyen, de ne is legyen könnyebb nálam. A magasság elismerem, lényeges szempont, és az is, hogy idősebb legyen nálam. Egyébiránt a külsőre nincsenek megszorításaim, amíg szimpatikus és bejön, addig jöhet :)


Az anyagiakat is sokszor felhozzátok... Egyetemista lány vagyok, mégis, mire várjak sok pénzt? Nekem sincs. Az fontos, hogy ha a pasi éppen dolgozik, akkor ne nyomorognia kelljen, közös élet felépítéséhez az éppenséggel egy fontos szempont, hogy a munkája hozzon valamit a házhoz, de ha a srác hozzám hasonlóan egyetemre jár, akkor nyilván nem várom el tőle a saját lakást és a vadiúj autót. Az, hogy elhalmozzon ajándékokkal, meghívjon vacsira vagy moziba, az ő döntése, nem elvárás, jól eső gesztus, de nem szakító ok, ha mondja, hogy most sajnos nincs keret, kénytelenek vagyunk felesben fizetni.


Azokat, amiket elvárok (vállalható megjelenés, hűség, őszinteség, rendszeres szexuális vágy, stb, stb), azokat én is tudom nyújtani.


Tehát, kérdem én: ez már rémesen sok elvárás, teljesíthetetlen és vállalhatatlan (mondjuk, elég szomorú lennék, ha így lenne), vagy normális, és beleférős kategória?


Őszintén érdekel, az igényeivel egekben flangáló hölgyek közé soroltok-e engem, vagy még a normális kategóriába :D


2015. márc. 3. 13:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogosak az elvárásaid!


Akik itt fikázni fognak rád,azok alacsony srácok lesznek,erre készülj fel :D

2015. márc. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
Nincs egységes mérce erre; mindig attól függ, hogy te mit tudsz nyújtani.
2015. márc. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
163 centi vagyok, elég nehéz nálam alacsonyabbnak lenni :D
2015. márc. 3. 13:04
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is korrekt elvárás. Ez férfiként teljesen elfogadható.
2015. márc. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
2: írtam, hogy csak azt várom el, amit nyújtani is tudok.
2015. márc. 3. 13:05
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem, nekem is ezek voltak az elvárásaim.
2015. márc. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

"A magasság elismerem, lényeges szempont"

Na én itt esek ki minden lánynál. Nem tehetek róla, hogy egy ocsmány törpének születtem.

2015. márc. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%
Tehát legyen ő a tökéletes álomférfi, hibák nélkül... Igen, sok.
2015. márc. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesíthető, mármint a környezetemben sok ilyen srác van.
2015. márc. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%
Végül is önmagában egyik sem teljesíthetetlen dolog, de annyi van belőlük, hogy ember legyen a talpán, akiben egyszerre mind összpontosul. xD Nem nagy elvárások, csak túl sok szempontból kell megfelelni. :D De azt mindenképpen becsülöm benned, hogy tudod bizonyítottan legalább 1 dologban, hogy konkrétan mit akarsz. Ez máris több, mint amit a legtöbb nő elmondhat magáról. Korod?
2015. márc. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!